Summer Game Fest: budoucnost hraní, PlayStation 5 a návrat série Skate

E3 sice letos není, ale v posledních týdnech probíhá jedna velká akce za druhou. Připravili jsme pro vás další souhrn, aby vám nic neuniklo.

Uběhly další dva týdny, a tak tady máme další souhrn událostí, které se staly v rámci Summer Game Festu. Nutno uznat, že tentokrát toho byla pořádná hromada. Kromě akcí jako bylo představování menších her na Guerrilla Collective přišli na scénu i pořádní giganti. Sony například konečně předvedlo, jak jejich konzole bude vlastně vypadat. Ale nepředbíhejme, pojďme se na to podívat pěkně popořadě.

Destiny 2: Beyond Light

Ještě před všemi velkými prezentacemi si pro sebe pozornost uzmulo studio Bungie s jejich Destiny 2, které i po více než třech letech stále podporují. Představili nové rozšíření s podtitulem Beyond Light, které přinese nové podtřídy, element, a hlavně doposud neprozkoumanou oblast.

V rámci příběhu se dostaneme na Europu, promrzlý měsíc Jupitera. Původně vývojáři plánovali tuto lokaci zakomponovat už do prvního dílu, ale jak vidíte, jejich plány se razantně změnili. Nová kapitola představí také nového nepřítele. Je jím Eramis, která si spolu s jejími poskoky na Europě vybudovala říši. Kromě klasických questů je součástí Beyond Light i nový raid.

Guardiani budou mít možnost získat unikátní temné schopnosti, které se dělí do několika podtříd. Zmiňovaným elementem pak je Stasis. Zbraně, které budou mít jeho vlastnosti, fungují na bázi manipulace s časem.

3f29250f-7a9d-4b26-88da-fae7d0b2b3911938fcee-359b-425b-9265-9f455d59fa2e1107d0e0-ff90-4bc5-a6dd-048cefdb761a

Bungie mimo rozšíření také oznámilo, že Destiny 2 se dostane na nové konzole ještě do konce letošního roku. Zatím nevíme, jestli majitelé verzí pro aktuální platformy získají kopii zdarma i pro PS5 nebo XSX, ale rozhodně je to skvělá zpráva pro hráče, kteří v hraní chtějí pokračovat i na nové generaci.

Váš názor Další článek: EA škádlí pokračováním Dragon Age, Need for Speed a dalšími projekty

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,