Summer Game Fest: budoucnost hraní, PlayStation 5 a návrat série Skate

E3 sice letos není, ale v posledních týdnech probíhá jedna velká akce za druhou. Připravili jsme pro vás další souhrn, aby vám nic neuniklo.

Uběhly další dva týdny, a tak tady máme další souhrn událostí, které se staly v rámci Summer Game Festu. Nutno uznat, že tentokrát toho byla pořádná hromada. Kromě akcí jako bylo představování menších her na Guerrilla Collective přišli na scénu i pořádní giganti. Sony například konečně předvedlo, jak jejich konzole bude vlastně vypadat. Ale nepředbíhejme, pojďme se na to podívat pěkně popořadě.

Destiny 2: Beyond Light

Ještě před všemi velkými prezentacemi si pro sebe pozornost uzmulo studio Bungie s jejich Destiny 2, které i po více než třech letech stále podporují. Představili nové rozšíření s podtitulem Beyond Light, které přinese nové podtřídy, element, a hlavně doposud neprozkoumanou oblast.

Destiny 2: Beyond Light odhaluje novou příběhovou kapitolu a vývoj univerza

Destiny 2: Beyond Light odhaluje novou příběhovou kapitolu a vývoj univerza

V rámci příběhu se dostaneme na Europu, promrzlý měsíc Jupitera. Původně vývojáři plánovali tuto lokaci zakomponovat už do prvního dílu, ale jak vidíte, jejich plány se razantně změnili. Nová kapitola představí také nového nepřítele. Je jím Eramis, která si spolu s jejími poskoky na Europě vybudovala říši. Kromě klasických questů je součástí Beyond Light i nový raid.

Guardiani budou mít možnost získat unikátní temné schopnosti, které se dělí do několika podtříd. Zmiňovaným elementem pak je Stasis. Zbraně, které budou mít jeho vlastnosti, fungují na bázi manipulace s časem.

3f29250f-7a9d-4b26-88da-fae7d0b2b3911938fcee-359b-425b-9265-9f455d59fa2e1107d0e0-ff90-4bc5-a6dd-048cefdb761a

Bungie mimo rozšíření také oznámilo, že Destiny 2 se dostane na nové konzole ještě do konce letošního roku. Zatím nevíme, jestli majitelé verzí pro aktuální platformy získají kopii zdarma i pro PS5 nebo XSX, ale rozhodně je to skvělá zpráva pro hráče, kteří v hraní chtějí pokračovat i na nové generaci.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |