Summer Game Fest: návrat Crashe Bandicoota, Cyberpunk 2077 a Avengers

Oproti předchozímu souhrnu v uplynulých týdnech neproběhlo moc velkých prezentací. I tak je ale o co stát. Akce jako Developer Showcase nebo New Game + Expo se soustředily na menší tituly. Pokud jste se ale těšili na něco pořádného, nemusíte smutnit. Summer Game Fest totiž trvá ještě další dva měsíce, takže stále můžete očekávat velké věci.

Developer Showcase: June

Na úvod této akce přišlo oznámení, které už bylo propáleno pár dní dopředu. Skrz tchajwanskou ratingovou společnost se na veřejnost dostaly informace ohledně pokračování Crashe Bandicoota. Přímo na prezentaci tedy o velké překvapení nešlo.

Nový díl má podtitul It’s About Time. Podobně jako v případě nového Ratcheta a Clanka se hlavní zápletka bude točit kolem cestování v čase a mezi dimenzemi. Tady to nicméně bude v tradičnějším stylu, kdy každý svět bude rozdělen na několik úrovní. Ohledně hratelnosti se vývojáři z Toys for Bob chtějí držet klasiky, ale také přidají pár novinek navíc. Můžete se těšit na víc než stovku úrovní.

Během celé hry bychom měli mít na výběr, jestli budeme hrát za Crashe nebo jeho sestru Coco. Kromě toho ještě dostaneme do rukou doktora Neo Cortexe, který má oproti ostatním unikátní schopnosti a možná se objeví ještě nějaká další hratelná postava.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficiálně představen v prvním traileru

Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficiálně představen v prvním traileru

Je docela překvapivé, že si Activision nenechal nového Crashe až na novou generaci konzolí, ale nepochybujeme, že It’s About Time bude hratelné i na XSX a PS5. Přeci jen to není tak dávno, co PlayStation prohlásil, že po tvůrcích, kteří v posledních měsících vydávají své hry, chce, aby podporovaly zpětnou kompatibilitu na PS5.

Následující část s menšími projekty uvedl Tim Schafer ze studia Double Fine a během několika desítek minut byla představena spousta titulů. Ani se nedalo očekávat, že to budou nějaká zvučná jména, přeci jen jde o indie studia. Za vypíchnutí stojí například temná adventura Black Book nebo skákačka Foregone.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce