Summer Game Fest: návrat Crashe Bandicoota, Cyberpunk 2077 a Avengers

Oproti předchozímu souhrnu v uplynulých týdnech neproběhlo moc velkých prezentací. I tak je ale o co stát. Akce jako Developer Showcase nebo New Game + Expo se soustředily na menší tituly. Pokud jste se ale těšili na něco pořádného, nemusíte smutnit. Summer Game Fest totiž trvá ještě další dva měsíce, takže stále můžete očekávat velké věci.

Developer Showcase: June

Na úvod této akce přišlo oznámení, které už bylo propáleno pár dní dopředu. Skrz tchajwanskou ratingovou společnost se na veřejnost dostaly informace ohledně pokračování Crashe Bandicoota. Přímo na prezentaci tedy o velké překvapení nešlo.

Nový díl má podtitul It’s About Time. Podobně jako v případě nového Ratcheta a Clanka se hlavní zápletka bude točit kolem cestování v čase a mezi dimenzemi. Tady to nicméně bude v tradičnějším stylu, kdy každý svět bude rozdělen na několik úrovní. Ohledně hratelnosti se vývojáři z Toys for Bob chtějí držet klasiky, ale také přidají pár novinek navíc. Můžete se těšit na víc než stovku úrovní.

Během celé hry bychom měli mít na výběr, jestli budeme hrát za Crashe nebo jeho sestru Coco. Kromě toho ještě dostaneme do rukou doktora Neo Cortexe, který má oproti ostatním unikátní schopnosti a možná se objeví ještě nějaká další hratelná postava.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficiálně představen v prvním traileru

Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficiálně představen v prvním traileru

Je docela překvapivé, že si Activision nenechal nového Crashe až na novou generaci konzolí, ale nepochybujeme, že It’s About Time bude hratelné i na XSX a PS5. Přeci jen to není tak dávno, co PlayStation prohlásil, že po tvůrcích, kteří v posledních měsících vydávají své hry, chce, aby podporovaly zpětnou kompatibilitu na PS5.

Následující část s menšími projekty uvedl Tim Schafer ze studia Double Fine a během několika desítek minut byla představena spousta titulů. Ani se nedalo očekávat, že to budou nějaká zvučná jména, přeci jen jde o indie studia. Za vypíchnutí stojí například temná adventura Black Book nebo skákačka Foregone.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A