Summer Game Fest: sliby Xboxu, novinky Nintenda a Hawkeye v Avengers

Máme před sebou stále celý měsíc plný herních oznámení. Ani poslední týdny se neobešly bez prezentací v čele s Xboxem.

Nintendo Direct Mini

I když se oficiálně Nintendo do festivalu Summer Game Fest nezapojilo, tak během léta také pořádá vlastní prezentace. Tentokrát to nebyl plnohodnotný Direct, ale jeho menší verze, ve které se ukázalo jen pár menších titulů. Rozjelo to DLC pro rytmickou hru  Cadence of Hyrule. Budou celkem tři a po jejich vydání přijde i kompletní edice.

Direct Mini trval necelých 10 minut. I když Nintendo už předem zmiňovalo, že se ukáží jen tituly od third-party studií, které už dříve byly oznámeny. Očekával jsem tedy, že se ukáže něco nového například z remasteru Crysis nebo No More Heroes III. Kromě Cadence of Hyrule se z dříve oznámených her ukázalo jen WWE 2K Battlegrounds, což je arkádová verze těchto zápasů.

Bez wrestlingu nakonec letos nebudeme, chystá se WWE 2K Battlegrounds

Bez wrestlingu nakonec letos nebudeme, chystá se WWE 2K Battlegrounds

Přeci jen ale došlo i na oznamování novinek. Studio First Watch Games představilo svoji prvotinu Rogue Company. Jedná se o multiplayerovou střílečku z pohledu třetí osoby. Na první pohled vypadá jako další z řady battle royale her, ale ve skutečnosti je to klasická multiplayerovka. Spolu s představením byl rovnou spuštěn i předběžný přístup na PC, Xbox One, Nintendo Switch a PlayStation 4. Abyste si mohli zahrát, tak si musíte pořídit Starter pack. Po vydání plné verze by ale Rogue Company měla být free-to-play.

Rogue Company je v předběžném přístupu, podívejte se na trailer

Rogue Company je v předběžném přístupu, podívejte se na trailer

Nakonec se ukázaly hned dva díly série Shin Megami Tensei. U nás sice není moc populární, ale ve světě má miliony fanoušků. V HD remasteru se vrátí třetí díl s podtitulem Nocturne, který původně vyšel v roce 2003 na PlayStation 2. Poté byl oznámen i vývoj Shin Megami Tensei V, na který fanoušci dlouho čekali.

Nintendo ale učinilo velmi zvláštní rozhodnutí. Japonská verze tohoto Directu se liší od těch ostatních. Vyškrtli z ní WWE a objevilo se tam více titulů. Kromě Fairy Tailu, který vychází na konci měsíce, bylo oznámeno pokračování JRPG Atelier Ryza 2. Je to zvláštní i vzhledem k tomu, že první Atelier Ryza byl celosvětově nejúspěšnějším dílem série. Kromě toho přišlo i oznámení data vydání hry Sakuna: Of Rice and Ruin, která se objevila na loňské E3. Na tu se můžete těšit 10. listopadu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a Star Wars zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  1.  2021 | |2 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce