Summer Game Fest: začátky Sherlocka Holmese a novinky od Riotu

Za posledních pár týdnů se toho v rámci letního festivalu opět urodilo docela dost. Pojďme se podívat na to nejdůležitější, co nám různá vývojářská studia představila.

Mafia Trilogy a menší obavy

Odhalení spojené s Mafií bylo velkou událostí minulého měsíce. Spousta spekulací, které ještě před tím kolovaly na internetu, se potvrdila. Například to, že definitivní edice druhého a třetího dílu jsou dostupné už nyní a pokud jste vlastníky klasických verzí, dostali jste ty definitivní zdarma. U druhého dílu to znamená vylepšené rozlišení, textury a upravené zvuky. Mafia III je pak pouze znovuvydáním hry, tak jak před čtyřmi lety vyšla. V obou případech základní hru doprovází i všechna DLC.

Mnohem zajímavější to ale je s remakem první Mafie. Jelikož se vše dělá od základu znovu, tvůrci se očividně nebojí sahat do základů hry. Čeká nás prý spousta změn, včetně vedlejšího obsahu a úprav příběhu. Ještě je brzy na to soudit, jestli to budou změny k lepšímu nebo horšímu. Aby ale nepanovala panika, že Mafii americké studio Hangar 13 ještě víc pokazí, tak jsme byli rovnou ujištěni, že vývoj mají na starosti i studia sídlící v Praze a Brně.

Mafia Trilogy oficiálně: První díl čeká spousta změn, dabing nebude chybět

Mafia Trilogy oficiálně: První díl čeká spousta změn, dabing nebude chybět

Velkou otázkou také byla přítomnost českého dabingu. Vzhledem k velkým změnám, o kterých stále konkrétně víme jen málo, není možné použít původní stopu. Společnost Cenega ale hned potvrdila, že čeština nebude chybět, jen zatím nevíme, jaké hlasy během hraní uslyšíme. Pokud vás zajímá víc, zamiřte na náš detailní rozbor. Jak to s remakem dopadne, se dozvíme 28. srpna.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |