Supaboy - malý SNES do ruky

Milovníkům starých konzolí a hlavně těch od Nintenda se brzy naskytne zajímavá příležitost - a to brát si SNES hry sebou do vlaku či autobusu. Jak, ptáte se? Skrze Supaboy, nový handheld od firmy Hyperkin, do něhož budete soukat kazetky právě ze SNES.

Přístroj je zatím ohlášen jen pro americký trh, kam by měl dorazit v létě tohoto roku. Evropa má na neurčitou dobu utrum. To, co vidíte na okolních obrázcích, je prototyp přístroje, je tedy možné, že bude finální podoba více či méně odlišná.

SupaBoy-Hyperkin-SNES-Prototype-Super-Nintendo-Handheld-System-Rendering.jpg SupaBoy-Hyperkin-SNES-Super-Nintendo-Handheld-System-1.jpg
SupaBoy-Hyperkin-SNES-Super-Nintendo-Handheld-System-2.jpg

Supaboy bude oplývat 3,5 palcovou LCD obrazovkou, vážit bude 318 gramů. Baterie má být dobíjecí, při plném nabití by měla vydržet něco přes pět hodin. Co se vstupů a výstupů týče, najdete na něm audio a video výstup, díky kterému budete moci handheld připojit ke své TV. Na přední straně přístroje pak naleznete dva porty pro původní SNES ovladače.

Zdroj: Videogame Museum

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A