Supreme Commander se připomíná

Už začátkem roku 2004 se objevily zvěsti o tom, že Chris Taylor pracuje ve své nové firmě na pokračování legendární realtime strategie Total Annihilation. Původní projekt byl ve své době doslova zjevením. Z dílen společnost Cavedog vyšel v roce 1997 titul, který znamenal v mnoha ohledech převrat v žánru RTS. Nekonečná variabilita jednotek, vektorová grafika, snadná modifikovatelnost a především neutuchající bitevní vřava v opravdové válce budoucnosti. Taková byla Total Annihilation, na jejíž odkaz hodlá Taylor navázat prostřednictvím Supreme Commandera, z nějž vám dnes přinášíme osm nových obrázků.

  
  
  

Na bohaté dědictví hodlá Taylor navázat s následovníkem, který však již nenese značku Total Annihilation. Ta je totiž nyní ve vlastnictví Atari (bývalí Infogrames), zatímco Supreme Commandera, jak se nový projekt jmenuje, bude vydávat THQ. Taylor zatím nevypustil pražádné podrobnější informace. Z teaserové oficiální stránky na webu GPG lze ovšem vyčíst (či spíše vyslyšet), že se opět můžeme těšit na pořádnou bitevní vřavu. Příběh bude opět zasazen do budoucnosti, objeví se spousty jednotek, a tentokrát bude záležet na velikosti. Údajně jsou v plánu skutečně OBROVSKÉ válečné stroje. Hráč se stane velitelem hvězdné armády, se kterou svede mnoho bitev na různých planetách. Opět se dočkáme velice komplexního herního systému, kdy se bude válčit na zemi, na vodě i ve vzduchu, a navíc se na to všechno budete moct podívat až z vesmíru (za pomoci satelitů).

A na závěr ještě jedna podstatná informace - Gas Powered Games konečně zprovoznili homepage. Na adrese www.supremecommander.com tak nyní můžete najít všechny informace o hře pěkně pohromadě.

Související informace (Supreme Commander):
Platforma: PC
Žánr: RTS
Výrobce: Gas Powered Games
Vydavatel: THQ
Homepage:
http://www.supremecommander.com/
Předpokládané datum vydání: 2006

Zdroj: Gamekult

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A