Supreme Commander vyjde koncem února

Pro všechno fanoušky Supreme Commandera máme dobrou zprávu. Společnost THQ dnes totiž oznámila, že očekávaný titul je již hotov a vyjde 20. února letošního roku. V ČR se hry (v české verzi) dočkáme o osm dní později.

  

Supreme Commander má dle slov autorů přinést do vod RTS pravé tsunami. Můžete zapomenout na jednoduchý princip známý z dnešních strategií: pokud máte dvě jednotky, vždycky prohrajete s tím, jenž má tři. Kdepak! Autoři tvrdí, že jde o čistou simulaci a nelze ji se strategiemi, které dosud vyšly, vůbec srovnávat.

Důraz na realističnost by se měl projevit při každém vašem kroku. Je zřejmé, že těžkotonážní bombardéry nedostihnou lehké stíhačky, stejně jako na zemi tank jen stěží dožene rychlého, šestinohého robota. To samé ovšem platí i o trajektorii střel – pokud se například budete snažit zasáhnout cíl z jedoucího tanku, musíte počítat s neúspěchem. Na druhou stranu je nutné brát v potaz, že stojící tank je pro nepřátelské letectvo velmi snadným terčem. Právě z toho chtějí tvůrci těžit. Každá jednotka bude svým způsobem výjimečná, ale také jednoduše zranitelná, pakliže se jí budete umět náležitým způsobem postavit.

Související informace (Supreme Commander):
Platforma: PC
Žánr: RTS
Výrobce: Gas Powered Games
Vydavatel: THQ
Homepage:
http://www.supremecommander.com/
Předpokládané datum vydání: 28. února 2007

Zdroj: CD Projekt

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

včera | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

dnes |
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A