Supreme Commander vyjde koncem února

Pro všechno fanoušky Supreme Commandera máme dobrou zprávu. Společnost THQ dnes totiž oznámila, že očekávaný titul je již hotov a vyjde 20. února letošního roku. V ČR se hry (v české verzi) dočkáme o osm dní později.

  

Supreme Commander má dle slov autorů přinést do vod RTS pravé tsunami. Můžete zapomenout na jednoduchý princip známý z dnešních strategií: pokud máte dvě jednotky, vždycky prohrajete s tím, jenž má tři. Kdepak! Autoři tvrdí, že jde o čistou simulaci a nelze ji se strategiemi, které dosud vyšly, vůbec srovnávat.

Důraz na realističnost by se měl projevit při každém vašem kroku. Je zřejmé, že těžkotonážní bombardéry nedostihnou lehké stíhačky, stejně jako na zemi tank jen stěží dožene rychlého, šestinohého robota. To samé ovšem platí i o trajektorii střel – pokud se například budete snažit zasáhnout cíl z jedoucího tanku, musíte počítat s neúspěchem. Na druhou stranu je nutné brát v potaz, že stojící tank je pro nepřátelské letectvo velmi snadným terčem. Právě z toho chtějí tvůrci těžit. Každá jednotka bude svým způsobem výjimečná, ale také jednoduše zranitelná, pakliže se jí budete umět náležitým způsobem postavit.

Související informace (Supreme Commander):
Platforma: PC
Žánr: RTS
Výrobce: Gas Powered Games
Vydavatel: THQ
Homepage:
http://www.supremecommander.com/
Předpokládané datum vydání: 28. února 2007

Zdroj: CD Projekt

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |