Švédský titul Dominions 2: The Ascension Wars

Švédské vývojářské studio Illwinter Design Group dnes oznámilo svůj další projekt, kterým bude tahová fantasy strategie Dominions 2: The Ascension Wars, jehož distribuce se ujme společnost Shrapnel Games. Tento titul bude pokračováním jejich předchozí hry Dominions - Priest, Prophets and Pretenders. Zajímavostí je, že hra nebude určena jen pro operační systém Windows, ale budou si ji moci zahrát také majitelé Linuxu, Solarisu, a systému Mac OS. Nyní je hra ve fázi beta-testování a její vydání se plánuje na konec října letošního roku.

   

O co že ve hře vůbec půjde? Nebude to nic jiného než o postavení Boha ve vesmíru jednoho ze sedmnácti národů. Utkáte se s mnoha kandidáty, kteří také usilují o získání moci, a bude jen na vás, jak se vám povede všechny porazit. K tomu by vám měli pomoci zástupy armád, kněží, tajemní mágové, prorokové a další různorodé jednotky.

   

Významnou úlohu zde budou hrát hrdinové, kteří významnou měrou pomohou v bojích se svými speciálními dovednostmi. Ve hře nebude chybět stavění a dobývání pevností, sbírání rozličných předmětů, kouzlení, najímání žoldáků, špehování či úkladné vraždy a mnohé další aspekty patřící do žánru strategie. Hra kromě single-playeru bude obsahovat také multi-player, kterého se může zúčastnit až šestnáct hráčů.

 

Související informace (Dominions 2: The Ascension Wars):
Homepage hry:
http://www.shrapnelgames.com/illwinter/d2/.
Výrobce hry:
Illwinter Game Design
Vydavatel hry: Shrapnel Games
Vydavatel v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Říjen 2003

Zdroj: Gamer´s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce