Světelný meč na Kinectu? Kdepak!

Že si Sony za svým produktem neoblomně stojí, potvrdilo nejnovější prohlášení Antonta Mikhailova, softwarového inženýra v SCEA, podle něhož nemůže Kinect nabídnout stejně kvalitní hru se světelným mečem jako Move.

"Není prostě možné, aby Kinect mohl nabídnout dobrou hru se světelnými meči," pokáral konkurenci v rozhovoru pro Eurogamer. "Na Move to bude mnohem lepší, než na Kinectu. Nepatřím pod divizi plánování, takže vám bohužel nemůžu říct více, z technologického hlediska je to ale jasné."

"Na Kinectu prostě dobrou hru se světelným mečem neuděláte. Ani náhodou. Ledaže by vám do ruky dali tyčku. Kdyby vám do ruky dali tyč, bylo by to v pořádku, jenže tím by zase narušili to své "není třeba ovladače" motto."

Jak vidno, nemá Kinect moc v lásce, ale takový přístup se u konkurence očekává.

Zdroj: Eurogamer

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce