Světové recenze na arkádovou šílenost Maneater mluví o lehkém nadprůměru

Pojďme se mrknout na RPG plného krve, ostrých zubů a vyděšených lidí na plážích.

Maneater je RPGčko, ve kterém se ujímáte role žraloka, který lační po pomstě. Po pomstě slavnému rybáři Scaly Petovi. Scaly Pete není jen tak ledajaký rybář, ale hvězda reality show a žraloky nemá rozhodně v lásce. Inu, jeden mu sežral tátu. A právě při jeho show Scaly Pete zabije vaší těhotnou mámu a vyřeže vás z jejího břicha. 

A tímto jsou kostky vrženy...

Herní přednosti

  • Žerte: Žerte lidi, žerte zvířata – sežerte vše, co vám přijde do cesty!
  • Prozkoumejte záliv: Proplavte sedm velkých regionů, například pobřeží Mexického zálivu, letovisek, průmyslových doků, otevřeného oceánu a dalších. Vychutnejte si svět tepající životem s cyklem dní a nocí.
  • Vyvíjejte se a staňte se legendou: Na začátku hry začínáte jako žraločí mládě, odemkněte si širokou škálu vylepšení a sledujte, jak s postupem kampaně váš žralok roste
  • Unikátní příběh: Zahrajte si zajímavou kampaň vyprávěnou Chrisem Parnellem, který má na svém kontě dabování například Ricka a Mortyho
  • Různorodý a přesvědčivý boj: Bojujte s divokou zvěří, bojujte s predátory na vrcholu potravního řetězce. Žerte lidi na plážích, rybáře, městské opilce či pobřežní stráž. Sežerte všechno, co vám přijde před tlamu. 

Maneater byl představen na E3 2018, nyní je na dostupný PC prostřednictvím Epic Games Store. Dostupný je také na konzole, a to PS4 a Xbox One. Vývojář hry Tripwire má také v plánu hru později v letošním roce vydat i na Nintendo Switch. 

Hodnocení hry Maneater


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |