Swords of Destiny - šikmooké dobrodružství

Nedávno vzniklá společnost Rising Star si dala za cíl dostat do Evropy japonské tituly. Jedním takovým je i Swords of Destiny, third-person akční adventure odehrávající se v bizarním fantasy prostředí.

Hrdinou hry je tajemný bojovník Lei Yun, který má jediný úkol; zničit démony Gyakki, které vede nebezpečná císařovna. Příběh tedy nebude nikterak originální - půjde vesměs pouze o záchranu světa, neboť pouze Lei Yun má potřebné schopnosti k eliminaci zla a nastolení pořádku na Zemi. Největším lákadlem je bezesporu unikátní bojový systém, jehož ojedinělost spočívá v pouhých dvou modech. Lei může pouze útočit, nebo se bránit. V každém z těchto modu přitom bude mít na výběr až ze 48 zbraní. Zvláštní funkci pak zastávají hlavně meče, jež se dočkají nejhojnějšího využití.

    

Samozřejmostí jsou i jiné hrdinovi schopnosti. V pozdějších fázích hry se ke slovu dokonce dostane i magie. Hra navíc disponuje i RPG systémem; hrdina se bude zlepšovat ve svých vlastnostech jako jsou postřeh, reflexy atp. Swords of Destiny vyjde pouze na PS2 a na pulty obchodů se dostane už v červnu.

ZdrojHomepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce