Take 2 se blíží dohodě o Juiced

10 miliónů dolarů. Takovou cenu má pro vydavatelství Take 2 Interactive závodní arkáda Juiced. Podle serveru GameSpot vydavatel nabídl za práva na vydání premiérové hry britského týmu Juice Games 8,125 miliónů dolarů za všechny verze hry (PC, Xbox, PS2) s případným bonusem ve výši 1,875 mil. při dobré prodejnosti. Většinu ze základní sumy (4,5 mil) získá investorská skupina Fund4Games, která financovala většinu vývoje Juiced. Zbytek poputuje na účet věřitelů Acclaimu.

Dohoda ovšem stále není finální. Take 2 stále ještě může ucuknout a konkursní správce Acclaimu je povinen čekat na nejlepší nabídku do 30. srpna. Každopádně o Take 2 se v souvislosti s Juiced spekuluje již od bankrotu Acclaimu.

  

Zdroj: Gamespot

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole