Take 2 si pojistilo GTA

Vydavatelská společnost Take 2 Interactive si pojistila svůj hlavní zdroj příjmů. Dohodla se s vývojáři z Rockstaru, autory série GTA, na pokračování spolupráce. Příští tři roky by tak měl Rockstar vydávat své tituly přes Take 2, za což vyinkasuje 25 miliónů dolarů.

  

Grand Theft Auto je jedna z nejpopulárnějších sérií na všech možných i nemožných platformách. Je terčem kritiky, často se o ní mluví a prodává se jedna báseň – logicky tedy tvoří hlavní zdroj příjmů jak svým vývojářům, tak vydavateli. Kroky Take 2 k pojištění exkluzivity při vydávání GTA jsou více než logické.A divit se nelze ani tomu, že Rockstar dostane 25 miliónů dolarů za jakýchkoliv okolností (ve dvou splátkách – nejdříve 14,8 miliónu ve formě cenných papírů, potom 10,2 miliónů postupně v průběhu dalších let), i kdyby jeho hry komerčně propadly.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A