Taktická střílečka Nine to Five se ukazuje v geniálním traileru

Ten, kdo to vymyslel si zaslouží přidáno.

Občas narazíme na marketingové kampaně, které mají jiskru a říz. Debutový trailer na týmovou střílečku Nine to Five do toho rozhodně patří, protože klamně prezentuje hru jako zábavnou taškařici, kde zajíčci pobíhají se samopaly. To zní možná zábavně, ale titul je v reálu temnou taktickou střílečkou po vzoru Rainbow Six Siege. 

Hra je zasazena do nedaleké budoucnosti, kde korporace vládnou světu. Týmy elitních žoldáků tak bojují za slávu a uznání. Hratelnost se bude točit kolem týmové spolupráce, kde se mezi sebou střetnou tři týmy po třech hráčích, s neustále se měnícími úkoly a výzvami. Pilířem úspěchu tedy bude dobře zvolená strategie a koordinovaný postup. 

Nine to Five se zatím chystá exkluzivně pro PC někdy v roce 2020. Již nyní se také můžete registrovat na oficiálních stránkách, pokud chcete mít možnost podílet se na alfatestu.

Diskuze (2) Další článek: Ve světě akce Ghost of Tsushima vás nikdo za ručičku nepovede

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách