Teamfight Tactics dorazí na mobily v březnu spolu s novým setem šampionů

S dalším dnem přichází další oznámení ohledně hry od Riot Games. Tentokrát se týká jejich auto-battleru Teamfight Tactics.
Teamfight Tactics dorazí na mobily v březnu spolu s novým setem šampionů

Teamfight Tactics loni studio Riot Games uvedlo jako vedlejší herní mód pro League of Legends. Chtělo s ním naskočit na tehdejší trend her z žánru auto-battler, do kterého patří třeba Auto Chess nebo Dota Underlords. S TFT se jim docela zadařilo, a tak není divu, že se mu hodlají věnovat i nadále. Při loňských oslavách desátého výročí LoL pak vývojáři oznámili, že se chystá i mobilní verze, která bude cross-platform s PC. Ta přijde už v průběhu března

Legends of Runeterra brzy pro všechny. Beta startuje koncem ledna

Legends of Runeterra brzy pro všechny. Beta startuje koncem ledna

V oznamovacím videu ale jeden z vývojářů zmínil, že TFT v tu dobu vyjde na mobily ve většině světa. Blíže to zatím nijak specifikované nebylo, takže není jisté, jestli do toho spadá i Česká republika. 

Ve stejnou dobu, kdy dojde ke spuštění mobilní verze, vyjde i třetí set šampionů. Aktuálně v TFT najdete set Rise of the Elements. Téma dalšího zatím neznáme, ale objeví se v něm šampioni z řady skinů jako je Project, Star Guardian, Odyssey nebo Pulsefire. 

Stejně jako PC, bude i ta mobilní verze free-to-play a bude využívat jeden společný účet. Mikrotransakce se v TFT týkají pouze kosmetických úprav pro mapu a herního avatara, takže noví hráči nejsou nijak znevýhodněni. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole