Tekken 7 dostane update zdarma. Pokračování legendární bojovky by mohlo být oznámeno ještě letos

O víkendu proběhl velký turnaj v bojových hrách EVO a ve výčtu her nemohl chybět ani sedmý Tekken. Vývojáři si pro fanoušky připravili krátké video s oznámení nového updatu zdarma. Poprask v komunitě ale zajistil hlavně jeho závěr, kde Namco naznačuje, co můžeme očekávat v budoucnu. 

Spekuluje se hlavně o oznámení nového dílu. Po 5 letech od vydání sedmičky by se už přeci jen slušelo představit jejího nástupce. Padlo ale také pár tipů ohledně toho, že by se mohl chystat remake Tekken 3, který je mezi fanoušky dlouhodobě nejoblíbenějším dílem.

Jsou dvě příležitosti, kdy by se novinka od Bandai Namco mohla představit. Twitterový účet The Game Awards sdílel toto video a z minulých let dobře víme, že Geoff Keighley nesdílí hry jen tak bezdůvodně. Další příležitostí je vyvrcholení velkého turnaje Tekken World Tour 2022. Celosvětové finále proběhne 4. a 5. února příštího roku v Amsterdamu. 

Zmiňovaný update zdarma do hry přijde 17. srpna a potěší hlavně kompetitivní hráče. Přicházejí totiž balanční změny, což by mělo podstatně zahýbat s metou. Kromě toho přijdou i nové taktiky, takže i po tolika letech se budou i ostřílení hráči moci učit něco nového. 

Street Fighter už své pokračování oznámil a je jen otázkou času, kdy to stejné přijde i ze strany jeho největšího konkurenta. Bandai Namco nicméně ohledně dalšího dílu nic oficiálně nepotvrdilo. 

Zdroj: Bandai Namco

Váš názor Další článek: Venku je další srovnávací video z remaku akčního thrilleru The Last of Us

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

** Země podle všeho není nejlepším ze všech možných světů, alespoň pokud jde o obyvatelnost lidmi ** Máme štěstí, že jsme naživu ** U superzemí, tedy planet větších než Země a menších než ledoví obři jako Uran nebo Neptun, to je jiné

Stanislav Mihulka
ZeměAstronomie
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Programování elektroniky: Měříme laserem hladinu vody v nádržce pro rýmovník

Programování elektroniky: Měříme laserem hladinu vody v nádržce pro rýmovník

** Pokračujeme ve stavbě zavlažovacího systému pro redakční rýmovník ** Má čidlo půdní vlhkosti i čerpadlo a je připojený k internetu ** Ale ještě nám chybí detektor vody v zalévací nádrži

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektroniku
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně