Tekken 8 zve na první uzavřené testování. Vybraní šťastlivci si pokračování vyzkouší v červenci

Zatímco je rušno hlavně kolem Street Fightera a Mortal Kombatu, Tekken zůstával v pozadí. To se ale mění s novým příspěvkem na sociálních sítích, kde se Bandai Namco s akcí nabitým trailerem podělilo o datum prvního uzavřeného testování. Přihlásit se do něj může každý z vás na oficiálních stránkách, ale přístup nedostanou všichni zájemci. Pokud se na vás usměje štěstí a hrajete na PlayStationu 5, Tekken 8 si budete moci osahat 21. července. 

Hráči na PS5 budou mít příležitost zahrát si od 21. do 24. července a pak společně s PC a Xboxem dostanou ještě jednu možnost mezi 28. a 31. červencem. Cílem tohoto testu bude hlavně ověření stability připojení během online zápasů. Naplno během něj budeme moci otestovat všechny nové i zaběhlé mechaniky. Na výběr bude celkem 16 bojovníků a pětice interaktivních úrovní.

Na registraci máte čas do 28. června. I když se mluví o tom, že Tekken 8 v plné verzi má vyjít až příští rok, tak stále ještě neznáme přesné datum vydání. Začátek testování veřejností je dobrým znamením toho, že se pomalu, ale jistě schyluje k závěru vývoje. Momentálně jako nejpravděpodobnější příležitost, kdy by o Tekkenu mohla být řeč, je v průběhu letošního Gamescomu. 

Diskuze (1) Další článek: To nejlepší ze Summer Game Festu. Zombie akce Johna Carpentera, Spider-Man 2, Final Fantasy VII Rebirth a další

Témata článku: , , , , , , ,