Telltale se raduje z Monkey Islandu

Ačkoliv má za sebou tvůrčí tým Telltale nejednu úspěšnou adventurní sérii, pro příklad zmiňme třeba extrémně povedené detektivní duo Sam & Max, pravý úspěch se dostavil teprve až s vydáním první epizody Tales of Monkey Island. Alespoň podle Marka Darina, jednoho z hlavních designérů celého projektu.

Darin v exkluzivním rozhovoru pro server CVG totiž uvedl, že první díl Tales of Monkey Island spustil obrovskou lavinu zájmu, kterou ani v nejměnším neočekávali: "Byli jsme skutečně překvapeni, jak populární se premiérová epizoda Tales of Monkey Island stala. Rozhodně se jedná o naši zatím nejúspěšnější značku."

Fanoušci tak dali jasně najevo, že o dobrodružství Guybrushe Threepwooda stále stojí, což by mohlo celé sérii do budoucno pomoci. Vývojáři z Telltale sice naplánovali "pouhých" pět dílů, avšak v případě úspěchu, jenž je víceméně zaručen, není vyloučeno, že se dočkáme dalších pokračování.

Zdroj: CVG

Dostupné pro: PC, Wii
Žánr: Adventury
Výrobce: Telltale Games
Začátek prodeje: 7. července 2009
Váš názor Další článek: Resident Evil: The Darkside Chronicles vyjde 17. listopadu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC