Temná budoucnost ve hře SpecForce

Polské vývojářské studio Techland, debutující se svojí povedenou akcí Chrome, nyní pracuje na další first-person střílečce. Nový titul nese název SpecForce a dějem navazuje na již zmíněný Chrome, přičemž bude využívat i jeho upravený engine.

Příběh Spec Force je zasazen opět do budoucnosti, kdy lidstvo, sjednocené ve federační celek, osidluje sousední planety ve snaze najít nové nerostné suroviny a zdroje. Federace, absolutně nepřipravená na takovou expanzi, začne prodávat koncese na kolonizaci planet různým syndikátům. Celý planetární systém se za chvíli ocitá v jednom ohni, kdy mezi sebou válčící korporace plundrují nově obydlené světy. Kriminalita na jednotlivých planetách narůstá do dosud neviděných rozměrů.

  

Lidstvo se nevyhnutelně řítí do záhuby; anarchie ve městech jen kvete, na vysoké představitele Federace jsou úspěšně páchány atentáty a civilní obyvatelstvo strádá z nedostatku jídla a pití. V ulicích se začíná načerno distribuovat zvláštní droga posilující lidské vlastnosti. Síla, kterou touto drogou člověk získá, však jde ruku v ruce s agresivitou. Biologicky upravení teroristé se stávají hrozbou pro zbytek civilizovaného světa. Navíc, ona látka s největší pravděpodobností pochází z laboratoří některého ze syndikátů. Vy jste jedním ze speciálních agentů, kteří mají v rámci skupiny SpecForce zabránit pádu Federace a vypátrat, kdo stojí za nebezpečnou drogou.

Vcelku napínavý příběh bude základem taktické first-person akce, jenž kráčí ve šlépějích Chrome. Ke zdárnému dokončení budete muset využít nejen mnoha high-tech věciček a zbraní, ale také svůj tým a schopnost chytře ho vést. Zatím není známo větší množství informací, dá se ale předpokládat, že využijete i vozidel či bio-mechanických augmentací. Na obrázky přímo ze hry, se však můžete podívat již nyní.

  

  

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole