Temné Milénium se blíží

Společnost Real Interactive se rozhodla zmodernizovat slavnou stařičkou BBSkovou gamesu Trade Wars 2002 a předložit ji novému publiku v novém kabátě s novým jménem. Připravovaná masivně multiplayerová RTS pro tisíce hráčů má tedy název Trade Wars: Dark Millenium.
Temné Milénium se blíží
Příběh TW: DM vypráví o Velkém Kataklyzmatu, které se odehrálo před devíti milénii a které uvrhlo impéria lidská do podivné temnoty. Lidstvo povstalo z popela zkázy a destrukce a semlelo nebe v prach ve své nekonečné honbě za vykoupením. Hnáni silou Impéria a řízeni nesvobodnou rukou tajemného Melah'teh, ukovali spojení v čase, které již nikdy nemůže být zlomeno.

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Nyní jest úsvit desátého milénia. Temnota se rozprostírá vesmírem, nutíce lidstvo aby zdvihlo svůj zrak k nebi, nikdy neustávajícímu svitu vzdálených hvězd. Impérium se drolí pod silou takového sváru, zatímco Melah'teh zoufale sbírá moc. Toto je období chaosu; věk, ve kterém čas vrhá stíny na kdysi spojené síly lidstva. Místo, kde lakota a moc rozprostírají se nekontrolovaně skrz zocelená srdce bezčetných milionů, lámaje všechny vazby; kde lekce minulosti jsou zavrhovány jako zapomenuté hračky odrostlého dítěte.

V tomto čase, čase anarchie a bojů, silní povstanou aby rozšířili svou moc do všech koutů stvoření - budou dřít aby ukovali svá vlastní spojení ve vzorci času. Jenže osud nezná jistot, a ten, kdo vede lidstvo k velikosti, ho může snadno dovést i k zániku.
Když jsem říkal, že Trade Wars budou RTS, nebyla to tak docela pravda. TW budou totiž obsahovat a tudíž kombinovat i prvky role-playing. Hráč bude moci obchodovat, uzavírat aliance a budovat impérium. Svět to bude persistentní, tedy založený na centrálních serverech, přičemž Real Interactive (společnost tuto hru vytvářející) očekávají počty hráčů v řádech stovek tisíců (ne, že by to nebylo přehnané, ale aspoň víme, jak asi velký ten svět bude...).

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Pro znalce - původní Trade Wars od Johna Pritchetta poběží dál se vší podporou i údržbou, jak tomu bylo doposud. Toho docílili Real Interactive dlouhotrvajícím vyjednáváním s původním majitelem značky Trade Wars, tedy zmíněným panem Pritchettem, který se taktéž podílel na nových TW: DM.

Hra má vyjít v druhé polovině tohoto roku, zprvu na PC, poté i na Macintosh a Linux, ještě o něco později dokonce snad i X-Box a Playstation 2 (samozřejmě se zabudovanou podporou internetu).

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A