Temné Milénium se blíží

Společnost Real Interactive se rozhodla zmodernizovat slavnou stařičkou BBSkovou gamesu Trade Wars 2002 a předložit ji novému publiku v novém kabátě s novým jménem. Připravovaná masivně multiplayerová RTS pro tisíce hráčů má tedy název Trade Wars: Dark Millenium.
Temné Milénium se blíží
Příběh TW: DM vypráví o Velkém Kataklyzmatu, které se odehrálo před devíti milénii a které uvrhlo impéria lidská do podivné temnoty. Lidstvo povstalo z popela zkázy a destrukce a semlelo nebe v prach ve své nekonečné honbě za vykoupením. Hnáni silou Impéria a řízeni nesvobodnou rukou tajemného Melah'teh, ukovali spojení v čase, které již nikdy nemůže být zlomeno.

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Nyní jest úsvit desátého milénia. Temnota se rozprostírá vesmírem, nutíce lidstvo aby zdvihlo svůj zrak k nebi, nikdy neustávajícímu svitu vzdálených hvězd. Impérium se drolí pod silou takového sváru, zatímco Melah'teh zoufale sbírá moc. Toto je období chaosu; věk, ve kterém čas vrhá stíny na kdysi spojené síly lidstva. Místo, kde lakota a moc rozprostírají se nekontrolovaně skrz zocelená srdce bezčetných milionů, lámaje všechny vazby; kde lekce minulosti jsou zavrhovány jako zapomenuté hračky odrostlého dítěte.

V tomto čase, čase anarchie a bojů, silní povstanou aby rozšířili svou moc do všech koutů stvoření - budou dřít aby ukovali svá vlastní spojení ve vzorci času. Jenže osud nezná jistot, a ten, kdo vede lidstvo k velikosti, ho může snadno dovést i k zániku.
Když jsem říkal, že Trade Wars budou RTS, nebyla to tak docela pravda. TW budou totiž obsahovat a tudíž kombinovat i prvky role-playing. Hráč bude moci obchodovat, uzavírat aliance a budovat impérium. Svět to bude persistentní, tedy založený na centrálních serverech, přičemž Real Interactive (společnost tuto hru vytvářející) očekávají počty hráčů v řádech stovek tisíců (ne, že by to nebylo přehnané, ale aspoň víme, jak asi velký ten svět bude...).

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Pro znalce - původní Trade Wars od Johna Pritchetta poběží dál se vší podporou i údržbou, jak tomu bylo doposud. Toho docílili Real Interactive dlouhotrvajícím vyjednáváním s původním majitelem značky Trade Wars, tedy zmíněným panem Pritchettem, který se taktéž podílel na nových TW: DM.

Hra má vyjít v druhé polovině tohoto roku, zprvu na PC, poté i na Macintosh a Linux, ještě o něco později dokonce snad i X-Box a Playstation 2 (samozřejmě se zabudovanou podporou internetu).

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na největším herním veletrhu

E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na…

Letošní E3 bude velké. A bude stát za to.

9.  6.  2018 | | 12 N/A