Temné Milénium se blíží

Společnost Real Interactive se rozhodla zmodernizovat slavnou stařičkou BBSkovou gamesu Trade Wars 2002 a předložit ji novému publiku v novém kabátě s novým jménem. Připravovaná masivně multiplayerová RTS pro tisíce hráčů má tedy název Trade Wars: Dark Millenium.
Temné Milénium se blíží
Příběh TW: DM vypráví o Velkém Kataklyzmatu, které se odehrálo před devíti milénii a které uvrhlo impéria lidská do podivné temnoty. Lidstvo povstalo z popela zkázy a destrukce a semlelo nebe v prach ve své nekonečné honbě za vykoupením. Hnáni silou Impéria a řízeni nesvobodnou rukou tajemného Melah'teh, ukovali spojení v čase, které již nikdy nemůže být zlomeno.

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Nyní jest úsvit desátého milénia. Temnota se rozprostírá vesmírem, nutíce lidstvo aby zdvihlo svůj zrak k nebi, nikdy neustávajícímu svitu vzdálených hvězd. Impérium se drolí pod silou takového sváru, zatímco Melah'teh zoufale sbírá moc. Toto je období chaosu; věk, ve kterém čas vrhá stíny na kdysi spojené síly lidstva. Místo, kde lakota a moc rozprostírají se nekontrolovaně skrz zocelená srdce bezčetných milionů, lámaje všechny vazby; kde lekce minulosti jsou zavrhovány jako zapomenuté hračky odrostlého dítěte.

V tomto čase, čase anarchie a bojů, silní povstanou aby rozšířili svou moc do všech koutů stvoření - budou dřít aby ukovali svá vlastní spojení ve vzorci času. Jenže osud nezná jistot, a ten, kdo vede lidstvo k velikosti, ho může snadno dovést i k zániku.
Když jsem říkal, že Trade Wars budou RTS, nebyla to tak docela pravda. TW budou totiž obsahovat a tudíž kombinovat i prvky role-playing. Hráč bude moci obchodovat, uzavírat aliance a budovat impérium. Svět to bude persistentní, tedy založený na centrálních serverech, přičemž Real Interactive (společnost tuto hru vytvářející) očekávají počty hráčů v řádech stovek tisíců (ne, že by to nebylo přehnané, ale aspoň víme, jak asi velký ten svět bude...).

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Pro znalce - původní Trade Wars od Johna Pritchetta poběží dál se vší podporou i údržbou, jak tomu bylo doposud. Toho docílili Real Interactive dlouhotrvajícím vyjednáváním s původním majitelem značky Trade Wars, tedy zmíněným panem Pritchettem, který se taktéž podílel na nových TW: DM.

Hra má vyjít v druhé polovině tohoto roku, zprvu na PC, poté i na Macintosh a Linux, ještě o něco později dokonce snad i X-Box a Playstation 2 (samozřejmě se zabudovanou podporou internetu).

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A