Temné Milénium se blíží

Společnost Real Interactive se rozhodla zmodernizovat slavnou stařičkou BBSkovou gamesu Trade Wars 2002 a předložit ji novému publiku v novém kabátě s novým jménem. Připravovaná masivně multiplayerová RTS pro tisíce hráčů má tedy název Trade Wars: Dark Millenium.
Temné Milénium se blíží
Příběh TW: DM vypráví o Velkém Kataklyzmatu, které se odehrálo před devíti milénii a které uvrhlo impéria lidská do podivné temnoty. Lidstvo povstalo z popela zkázy a destrukce a semlelo nebe v prach ve své nekonečné honbě za vykoupením. Hnáni silou Impéria a řízeni nesvobodnou rukou tajemného Melah'teh, ukovali spojení v čase, které již nikdy nemůže být zlomeno.

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Nyní jest úsvit desátého milénia. Temnota se rozprostírá vesmírem, nutíce lidstvo aby zdvihlo svůj zrak k nebi, nikdy neustávajícímu svitu vzdálených hvězd. Impérium se drolí pod silou takového sváru, zatímco Melah'teh zoufale sbírá moc. Toto je období chaosu; věk, ve kterém čas vrhá stíny na kdysi spojené síly lidstva. Místo, kde lakota a moc rozprostírají se nekontrolovaně skrz zocelená srdce bezčetných milionů, lámaje všechny vazby; kde lekce minulosti jsou zavrhovány jako zapomenuté hračky odrostlého dítěte.

V tomto čase, čase anarchie a bojů, silní povstanou aby rozšířili svou moc do všech koutů stvoření - budou dřít aby ukovali svá vlastní spojení ve vzorci času. Jenže osud nezná jistot, a ten, kdo vede lidstvo k velikosti, ho může snadno dovést i k zániku.
Když jsem říkal, že Trade Wars budou RTS, nebyla to tak docela pravda. TW budou totiž obsahovat a tudíž kombinovat i prvky role-playing. Hráč bude moci obchodovat, uzavírat aliance a budovat impérium. Svět to bude persistentní, tedy založený na centrálních serverech, přičemž Real Interactive (společnost tuto hru vytvářející) očekávají počty hráčů v řádech stovek tisíců (ne, že by to nebylo přehnané, ale aspoň víme, jak asi velký ten svět bude...).

Trade Wars: Dark MilleniumTrade Wars: Dark Millenium

Pro znalce - původní Trade Wars od Johna Pritchetta poběží dál se vší podporou i údržbou, jak tomu bylo doposud. Toho docílili Real Interactive dlouhotrvajícím vyjednáváním s původním majitelem značky Trade Wars, tedy zmíněným panem Pritchettem, který se taktéž podílel na nových TW: DM.

Hra má vyjít v druhé polovině tohoto roku, zprvu na PC, poté i na Macintosh a Linux, ještě o něco později dokonce snad i X-Box a Playstation 2 (samozřejmě se zabudovanou podporou internetu).

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Kingdom Come: Deliverance je úžasná česká hra, se kterou prožijete středověk

Kingdom Come: Deliverance je úžasná če…

Kingdom Come: Deliverance je nejočekávanější hrou roku 2018. Hra se středověkým námětem čerpá z české historie a slibuje doposud nevídaný herní zážitek založený na tvrdé realitě a precizním zpracování.

5.  2.  2018 | | 76 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Jak Kingdom Come redefinuje pojetí soubojů z pohledu první osoby

Jak Kingdom Come redefinuje pojetí sou…

Souboje z pohledu první osoby byly vždy kamenem úrazu mnoha her. Warhorse má na to svůj vlastní přístup.

6.  2.  2018 | | 3 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

včera | | 4 N/A