Tennis World Tour 2 oficiálně oznámen, mrkněte na obrázky a trailer

Pokračování tenisového simulátoru vypadá nadějně.

První Tennis World Tour nebyl rozhodně špatnou hrou, chybělo mu ale spousta obsahu a především kvalitní simulace tenisu. Druhý díl má fanoušky potěšit realistickým tenisovým zážitkem a všemi unikátními charakteristikami daného sportu. Důraz také klade na kompetitivní hraní. Vývojáři se nechali slyšet, že dali na hráče a těží z více jak 700 tisíc ohlasů, které jim hráči poskytli. Dobrá volba.

Tennis World Tour: zpátky na kurt (recenze)

Tennis World Tour: zpátky na kurt (recenze)

Studio Big Ant v pokračování jejich Tennis World Tour chce hru obohatit inovacemi a dočkat se máme zápasu jeden na jednoho, kariéry, lokálního i online multiplayeru až ve čtyřech, hodnocených zápasů, 38 největších tenisových hvězd či Tie Break Tens.

Pokud stejně jako já o tenisu nevíte absolutně nic, tak Tie Break Tens je krátký zápas, kdy vítězem se stává ten, kdo jako první zahraje deset bodů, což je ideální pro ty, jež chtějí hrát rychlé série intenzivních zápasů.   

S šancí si zahrát za ta největší tenisová esa v těch nejslavnějších soutěžích světa a s více realistickou hratelností má hra šanci uspět jak u tenisových fanoušků, tak i mezi těmi nejnáročnějšími sportovci.

Tennis World Tour 2 se vyvíjí na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a počítače. Vychází letos v záři.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma