The Boss – mafie na vašich monitorech

Přestřelky přímo na ulici, intriky, podrazy, špinavé obchody, podplacená policie a hromady peněz. Nová real-timeová strategie The Boss: The Reign of Sicilians nás zavede do časů, kdy žili Lucky Luciano a Al Capone, kdy se páchnoucí nohy podrazáckých krys zalévaly do betonu a kdy mafie dala svátku svatého Valentýna zcela nový, notně krvavý rozměr…
The Boss – mafie na vašich monitorech
Přestřelky přímo na ulici, intriky, podrazy, špinavé obchody, podplacená policie a hromady peněz. Nová real-timeová strategie The Boss: The Reign of Sicilians nás zavede do časů, kdy žili Lucky Luciano a Al Capone, kdy se páchnoucí nohy podrazáckých krys zalévaly do betonu a kdy mafie dala svátku svatého Valentýna zcela nový, notně krvavý rozměr…

The BossThe Boss

Novou RTS The Boss nepřipravují, jak by se snad mohlo zdát, vývojáři usazení u svých počítačů někde v Chicagu, ale jejich kolegové upíchnutí kdesi uprostřed jihokorejského Soulu sužovaného tu a tam efektními studentskými demonstracemi. Svému týmu dali jméno, které jako by vypadlo z čarodějnické knihy: Heksplex Entertaiment. The Boss je zároveň jejich ambiciózním debutem a podle prvních, velice kusých informací nevypadá vskutku špatně.

The BossThe Boss

V The Boss si prožijete spolu s americkou odnoží siciliské mafie dlouhé období jejího rozkvětu i pádu v letech 1900-1970. Nebude vás čekat jen hromada přestřelek a nájemných vražd, ale také notná dávka budování vašeho mafiánského impéria a využití vašich obchodních, manažerských a vyjednávacích umění. Vzhledem k tomu, že hra se bude držet co nejvíce reality, v chystaných 150 scénářích dojde i na takové okamžiky jako byla skutečná válka gangů v Chicagu včetně masakru na sv. Valentýna či zlaté období mafie, kterému dali abstinující právníci označení prohibice. S tím, že vždy budete mít možnost se buď řídit historií a nebo svojí momentální chutí. Budete moci táhnout za jeden provaz s Lucky Lucianem a nebo se ho zbavíte jeho vlastní nevybíravými prostředky. Ovšem pozor, cokoli uděláte, bude mít vliv i na další vývoj hry a podobu scénářů. To vše v celkem deseti městech vytvořených podle jejich skutečných vzorů tak, aby byla iluze reality co nejdokonalejší.

The BossThe Boss

The Boss: The Reign of Sicilians není svým způsobem ničím novým. Loňské Street Wars se snažily podobné téma uchopit s nadhledem a humorem a nedopadlo to špatně. Trochu jiný typ hry, nicméně s podobným „zločinným duchem“ nabídlo loni podruhé i staré dobré GTA a právě tento týden bylo oznámeno, že brněnští Illusion Softworks dali své připravované 3D akční hře Gangsters nový název: The Mafia. Takže, bratři a sestry, milí Siciliáni, máme se skutečně nač těšit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A