The Boss – mafie na vašich monitorech

Přestřelky přímo na ulici, intriky, podrazy, špinavé obchody, podplacená policie a hromady peněz. Nová real-timeová strategie The Boss: The Reign of Sicilians nás zavede do časů, kdy žili Lucky Luciano a Al Capone, kdy se páchnoucí nohy podrazáckých krys zalévaly do betonu a kdy mafie dala svátku svatého Valentýna zcela nový, notně krvavý rozměr…
The Boss – mafie na vašich monitorech
Přestřelky přímo na ulici, intriky, podrazy, špinavé obchody, podplacená policie a hromady peněz. Nová real-timeová strategie The Boss: The Reign of Sicilians nás zavede do časů, kdy žili Lucky Luciano a Al Capone, kdy se páchnoucí nohy podrazáckých krys zalévaly do betonu a kdy mafie dala svátku svatého Valentýna zcela nový, notně krvavý rozměr…

The BossThe Boss

Novou RTS The Boss nepřipravují, jak by se snad mohlo zdát, vývojáři usazení u svých počítačů někde v Chicagu, ale jejich kolegové upíchnutí kdesi uprostřed jihokorejského Soulu sužovaného tu a tam efektními studentskými demonstracemi. Svému týmu dali jméno, které jako by vypadlo z čarodějnické knihy: Heksplex Entertaiment. The Boss je zároveň jejich ambiciózním debutem a podle prvních, velice kusých informací nevypadá vskutku špatně.

The BossThe Boss

V The Boss si prožijete spolu s americkou odnoží siciliské mafie dlouhé období jejího rozkvětu i pádu v letech 1900-1970. Nebude vás čekat jen hromada přestřelek a nájemných vražd, ale také notná dávka budování vašeho mafiánského impéria a využití vašich obchodních, manažerských a vyjednávacích umění. Vzhledem k tomu, že hra se bude držet co nejvíce reality, v chystaných 150 scénářích dojde i na takové okamžiky jako byla skutečná válka gangů v Chicagu včetně masakru na sv. Valentýna či zlaté období mafie, kterému dali abstinující právníci označení prohibice. S tím, že vždy budete mít možnost se buď řídit historií a nebo svojí momentální chutí. Budete moci táhnout za jeden provaz s Lucky Lucianem a nebo se ho zbavíte jeho vlastní nevybíravými prostředky. Ovšem pozor, cokoli uděláte, bude mít vliv i na další vývoj hry a podobu scénářů. To vše v celkem deseti městech vytvořených podle jejich skutečných vzorů tak, aby byla iluze reality co nejdokonalejší.

The BossThe Boss

The Boss: The Reign of Sicilians není svým způsobem ničím novým. Loňské Street Wars se snažily podobné téma uchopit s nadhledem a humorem a nedopadlo to špatně. Trochu jiný typ hry, nicméně s podobným „zločinným duchem“ nabídlo loni podruhé i staré dobré GTA a právě tento týden bylo oznámeno, že brněnští Illusion Softworks dali své připravované 3D akční hře Gangsters nový název: The Mafia. Takže, bratři a sestry, milí Siciliáni, máme se skutečně nač těšit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

dnes | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

dnes | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |