The Cycle je lákavou novou kombinací battle royale a multiplayeru

Po dlouhé době čerstvý vánek na poli battle royale her?

Studio Yager možná není na herním poli tak známé, přineslo nám ale celou řadu výborný her včetně psychologického thrilleru Spec Ops: The Line či sci-fi Dreadnought, takže by se dalo říci, že je zárukou kvalitního zážitku. O to více se tak můžete těšit na jejich nejnovější projekt The Cycle, který kombinuje hned několika žánrů a lákavých prvků.

Hned na začátku musíme podotknout, že řadit hru do žánru battle royale by bylo čistou sprosťárnou, protože je mnohem více než to. Nejjednodušeji by se dal titul popsat jako PvPvE multiplayer. Jakožto lovec odměn seskočíte na planetu Fortuna III, která je plná divoké zvěře a vzácných minerálů, které můžete těžit. Také plníte všemožné výzvy a kontrakty, a pak musíte rychle vypadnout, než se pustí ničivá bouře, která vás smete z povrchu planety. 

Do tohoto PvE základu se ale míchá také online prvek v podobě dalších lovců, které se pohybují po planete spolu s vámi. Zde přichází onen PvP prvek a jakýsi náznak battle royale žánru, protože můžete s hráči bojovat o ještě více drahocenných minerálů, ale lze se s nimi také spojit a plnit výzvy společně. 

Možností je tedy spousta a je na každém hráči, co si vybere. Můžete si tak přizpůsobit herní zážitek sobě a samozřejmě tu nechybí ani spousta dalších herních mechanismů, populárních v dnešní době. Můžete si upravovat postavu, nakupovat nové zbraně a vybavení, nechybí tu emotikony a tanečky a různorodé frakce, jejichž špinavou práci můžete přijmout. 

Prozatím to vypadá na hodně zajímavou kombinaci hned několika oblíbených prvků a žánrů. A to nejlepší na tom je, že je titul k dostání zcela zdarma a zahrát si jej v alfa verzi můžete už nyní!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole