The Cycle je lákavou novou kombinací battle royale a multiplayeru

Po dlouhé době čerstvý vánek na poli battle royale her?

Studio Yager možná není na herním poli tak známé, přineslo nám ale celou řadu výborný her včetně psychologického thrilleru Spec Ops: The Line či sci-fi Dreadnought, takže by se dalo říci, že je zárukou kvalitního zážitku. O to více se tak můžete těšit na jejich nejnovější projekt The Cycle, který kombinuje hned několika žánrů a lákavých prvků.

Hned na začátku musíme podotknout, že řadit hru do žánru battle royale by bylo čistou sprosťárnou, protože je mnohem více než to. Nejjednodušeji by se dal titul popsat jako PvPvE multiplayer. Jakožto lovec odměn seskočíte na planetu Fortuna III, která je plná divoké zvěře a vzácných minerálů, které můžete těžit. Také plníte všemožné výzvy a kontrakty, a pak musíte rychle vypadnout, než se pustí ničivá bouře, která vás smete z povrchu planety. 

Do tohoto PvE základu se ale míchá také online prvek v podobě dalších lovců, které se pohybují po planete spolu s vámi. Zde přichází onen PvP prvek a jakýsi náznak battle royale žánru, protože můžete s hráči bojovat o ještě více drahocenných minerálů, ale lze se s nimi také spojit a plnit výzvy společně. 

Možností je tedy spousta a je na každém hráči, co si vybere. Můžete si tak přizpůsobit herní zážitek sobě a samozřejmě tu nechybí ani spousta dalších herních mechanismů, populárních v dnešní době. Můžete si upravovat postavu, nakupovat nové zbraně a vybavení, nechybí tu emotikony a tanečky a různorodé frakce, jejichž špinavou práci můžete přijmout. 

Prozatím to vypadá na hodně zajímavou kombinaci hned několika oblíbených prvků a žánrů. A to nejlepší na tom je, že je titul k dostání zcela zdarma a zahrát si jej v alfa verzi můžete už nyní!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

8.  1.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech starších generací konzole

Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech sta…

Sony podle všeho nasypalo spoustu zdrojů do tzv. Remastering Enginu, který spojí všechny generace do jedné.

4.  1.  2020 | | 7 N/A
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a novoroční akce

Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a …

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

3.  1.  2020 | | 4 N/A