The Division 2 na Steamu nenajdete, Epic Store vyfoukl gigantovi další hru

Epic se začíná se svým obchodem stávat pro Steam opravdovou hrozbou. Díky lepším podmínkám se mu daří získávat pod svá křídla spoustu očekávaných titulů, které na Steamu kvůli tomu nebudou.
The Division 2 na Steamu nenajdete, Epic Store vyfoukl gigantovi další hru

Epic Store získal další velký titul, který nebude kvůli jeho domluvě možné stahovat na Steamu. Konkurenční platformě tak zasadil další ránu a hráči, kteří The Division 2 chtějí budou prostě muset po Epic Store sáhnout. Případně můžete hru zakoupit přímo na oficiálním obchodu Ubisoftu. Svoji Steam kolekci ale nerozšíříte.

What Remains of Edith Finch bude příští týden zdarma na Epic Store

What Remains of Edith Finch bude příští týden zdarma na Epic Store

Zajímavé ovšem je, že už dříve hra byla k dispozici pro předobjednávku na Steamu, což vyvolává otázku, co se stane s hráči, kteří si již The Division 2 objednali na Steamu. Ubisoft v této otázce tvrdí, že všechny předobjednávky zůstanou dodržené. Otázkou je, skrze jako platformu, protože ne každému musí vyhovovat, že The Division 2 nebude mít ve svojí Steam knihovně. 

Finální sezóna The Walking Dead bude pro PC pouze na Epic Store

Finální sezóna The Walking Dead bude pro PC pouze na Epic Store

Konkurenční boj počítačových platforem začíná pořádně nabírat na obrátkách a pokud se Epicu bude dále dařit získávat exkluzivitu na velké tituly od vydavatelů jako je Ubisoft, mohl by Steam dostat opravdu pořádnou facku a přijít o svůj dosavadní (skoro) monopol. Epic navíc v současné době velmi často nabízí kvalitní herní tituly po omezenou dobu zdarma, čímž se snaží nalákat nové hráče. Třeba zrovna teď můžete stahovat zcela zdarma What Remains of Edith Finch


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma