The Division 2 na Steamu nenajdete, Epic Store vyfoukl gigantovi další hru

Epic se začíná se svým obchodem stávat pro Steam opravdovou hrozbou. Díky lepším podmínkám se mu daří získávat pod svá křídla spoustu očekávaných titulů, které na Steamu kvůli tomu nebudou.
The Division 2 na Steamu nenajdete, Epic Store vyfoukl gigantovi další hru

Epic Store získal další velký titul, který nebude kvůli jeho domluvě možné stahovat na Steamu. Konkurenční platformě tak zasadil další ránu a hráči, kteří The Division 2 chtějí budou prostě muset po Epic Store sáhnout. Případně můžete hru zakoupit přímo na oficiálním obchodu Ubisoftu. Svoji Steam kolekci ale nerozšíříte.

What Remains of Edith Finch bude příští týden zdarma na Epic Store

What Remains of Edith Finch bude příští týden zdarma na Epic Store

Zajímavé ovšem je, že už dříve hra byla k dispozici pro předobjednávku na Steamu, což vyvolává otázku, co se stane s hráči, kteří si již The Division 2 objednali na Steamu. Ubisoft v této otázce tvrdí, že všechny předobjednávky zůstanou dodržené. Otázkou je, skrze jako platformu, protože ne každému musí vyhovovat, že The Division 2 nebude mít ve svojí Steam knihovně. 

Finální sezóna The Walking Dead bude pro PC pouze na Epic Store

Finální sezóna The Walking Dead bude pro PC pouze na Epic Store

Konkurenční boj počítačových platforem začíná pořádně nabírat na obrátkách a pokud se Epicu bude dále dařit získávat exkluzivitu na velké tituly od vydavatelů jako je Ubisoft, mohl by Steam dostat opravdu pořádnou facku a přijít o svůj dosavadní (skoro) monopol. Epic navíc v současné době velmi často nabízí kvalitní herní tituly po omezenou dobu zdarma, čímž se snaží nalákat nové hráče. Třeba zrovna teď můžete stahovat zcela zdarma What Remains of Edith Finch


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A