The Division 2 na Steamu nenajdete, Epic Store vyfoukl gigantovi další hru

Epic se začíná se svým obchodem stávat pro Steam opravdovou hrozbou. Díky lepším podmínkám se mu daří získávat pod svá křídla spoustu očekávaných titulů, které na Steamu kvůli tomu nebudou.

Epic Store získal další velký titul, který nebude kvůli jeho domluvě možné stahovat na Steamu. Konkurenční platformě tak zasadil další ránu a hráči, kteří The Division 2 chtějí budou prostě muset po Epic Store sáhnout. Případně můžete hru zakoupit přímo na oficiálním obchodu Ubisoftu. Svoji Steam kolekci ale nerozšíříte.

Zajímavé ovšem je, že už dříve hra byla k dispozici pro předobjednávku na Steamu, což vyvolává otázku, co se stane s hráči, kteří si již The Division 2 objednali na Steamu. Ubisoft v této otázce tvrdí, že všechny předobjednávky zůstanou dodržené. Otázkou je, skrze jako platformu, protože ne každému musí vyhovovat, že The Division 2 nebude mít ve svojí Steam knihovně. 

Konkurenční boj počítačových platforem začíná pořádně nabírat na obrátkách a pokud se Epicu bude dále dařit získávat exkluzivitu na velké tituly od vydavatelů jako je Ubisoft, mohl by Steam dostat opravdu pořádnou facku a přijít o svůj dosavadní (skoro) monopol. Epic navíc v současné době velmi často nabízí kvalitní herní tituly po omezenou dobu zdarma, čímž se snaží nalákat nové hráče. Třeba zrovna teď můžete stahovat zcela zdarma What Remains of Edith Finch

Diskuze (4) Další článek: Bungie ukořistilo plná práva na sérii Destiny, další díl bez dohledu Activision

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,