The Division 2: Warlords of New York vás vezme zpět do Velkého jablka

Velké rozšíření nás konečně uvolní z ulic Washingtonu.

Ubisoft dnes odhalil velké příběhové rozšíření pro taktickou akci The Division 2 jménem Warlords of New York a jak již název napovídá, konečně si uděláme výlet do zamořených ulic Velkého jablka z prvního dílu. Rozšíření bude k mání 3. března letošního roku na PC, PS4 a Xbox One. 

Rozšíření bude k dispozici jak samostatně, tak jako součást Ultimátní edice a hráči musí mít level 30 včetně dokončeného World Tieru 5, aby se do ni dostali. Nezávisle na příběhové kampani se mohou agenti také svobodně pohybovat mezi Washingtonem a New Yorkem. 

Tom Clancy

Tom Clancy's The Division 2: pokračování, co má říz (recenze)

Ústředním motivem rozšíření bude hon na bývalého agenta Aarona Keenera, který se rozhodl vydat vlastní cestou. Spolu s jeho sítí zběhů se nyní stává nebezpečím pro vládu i celou novou civilizaci a je tak potřeba tuto hrozbu zlikvidovat. Těšit se tak můžete na zbrusu nové lokace i zóny přímo v New Yorku, nechybí Chinatown, Two Bridges či Wall Street. 

Součástí rozšíření je také kompletní překopání RPG struktury hry, která více zpřístupní vše podstatné. Samozřejmostí jsou nové zbraně, vybavení a celkově loot, který budete v ulicích New Yorku hledat. 

Premiérový filmeček

Příběhový trailer

Záběry ze hry

Gameplay trailer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma