The Division Resurgence je nová mobilní hra od Ubisoftu. Zahrajete si zdarma

Svět The Division se rozšiřuje o další herní přírůstek.

Pokud se vám stýská po špionážním světě The Division a třetí díl je v nedohlednu, určitě vám udělá radost nové oznámení Ubisoftu. Ten totiž připravuje nový mobilní free-to-play titul The Division Resurgence, který bude v mnohém těžit ze svých větších bratříčků. 

Mělo by jít o akční RPG střílečku z pohledu třetí osoby, zasazenou do kanonu série, přesto se svým vlastním příběhem, třídami a frakcemi. Hra tedy bude rozšiřovat univerzum celé značky a nabídne taktéž otevřený svět, ve kterém se budete moci volně pohybovat. Ten bude naplněn různorodým obsahem, od solo misí po kooperační výzvy a PvE aktivity. Mimo jiné se opět vrátíme do New Yorku.

Samozřejmostí bude možnost plně si upravit a přizpůsobit postavu včetně vzhledu, vybavení a zbraní či schopností. Zkrátka klasika, kterou známe z druhého dílu. Titul je navíc od základu vyvíjen pro mobilní platformy, čemuž bude uzpůsobeno ovládání, uživatelské rozhraní i grafika. 

Hra bude k mání pro iOS a Android. Už nyní se můžete přihlásit do betatestu

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: God of War Ragnarök vyjde v listopadu. Podívejte se na nový trailer. Odhaleny byly také edice hry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,