The Division si bez internetu nezahrajete, říká Ubisoft

Nová generace konzolí bude především o otevřených světech, život však do nich vdechne permanentní internetové připojení.
The Division si bez internetu nezahrajete, říká Ubisoft

To si alespoň myslí Alain Corre, výkonný ředitel evropské divize Ubisoftu, který se v rozhovoru pro zahraniční Eurogamer rozpovídal o nadcházejících titulech studia. Minimálně dva připravované tituly – The Division a The Crew – budou vyžadovat neustálé internetové připojení, i když zrovna nebudete hrát s přáteli.

Corre to vysvětluje tím, že bude nová generace především o velkých, otevřených, živoucích světech. A tím rozhodně nemá na mysli NPC postavy. The Division je navíc koncipováno jako MMO, takže je tu internet jedním ze základních prvků.

1370928588-the-division-1.jpg 1370928595-the-division-2.jpg 1370928598-the-division-3.jpg

The Division bude vyžadovat neustálé připojení k internetu, protože je tak titul navržen od základů,“ řekl Corre. "Je to svět, který neustále žije a je neustále v pohybu. To samé platí pro The Crew. Ke svým přátelům se můžete i nemusíte připojit, ve světě se však děje něco neustále.

Když máte naprostou volnost ve světě, který může nabídnout propojený multiplayer, je to zcela nový a unikátní zážitek. Všechny naše vývojáře nyní navádíme přesně tímto směrem,“ dodal Corre.

Co si o tom myslíte vy? Čeká nás éra sandboxového multiplayeru?