The Elder Scrolls IV: Oblivion pro PC a konzole nové generace

Bethesda Softworks oznámili vývoj The Elder Scrolls IV: Oblivion pro PC a konzole PS3, Xbox 2. Hra je vyvíjena již dva roky a měla by představovat nový milník v žánru RPG. Velkou devizou tohoto RPG má být rozlehlost světa a volnost hráče. Dalším kladem Oblivion je AI systém zvaný Radiant AI, ten dovoluje NPC postavám jednat v závislosti na tom, co se děje ve světě kolem nich. NPC postavy budou prostě jednat jako normální lidé, takže jedí, vykládají, spí, pracují, dokonce někteří i kradou. A aby toho nebylo málo, navíc budou mít NPC i animace obličeje, tudíž  budou vypadat opravdu živě a reálně.

Co se týče příběhu The Elder Scrolls IV: Oblivion, ten je pouze singleplayerový a zavede nás do města Cyrodiil, jež leží v Tamrielii. Zdejší vládce je zavražděn neznámým vrahem a navíc začínají na město útočit démoni. Na nás bude, abychom našli nového vladaře a zahnali zlo zpátky do pekla.

  

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole