The Elder Scrolls VI vyslyší fanoušky a bude mít "Skyrim babičku" jako NPC

Komunita hráčů zase jednou dosáhla svého. Tentokrát to vedlo k opravdu pěknému gestu od Bethesdy.
The Elder Scrolls VI vyslyší fanoušky a bude mít "Skyrim babičku" jako NPC

Bethesda oficiálně oznámila, že Shirley Curry, kterou můžete znát spíše pod jménem Skyrim babička (Skyrim Grandma) bude zvěčněná jako NPC v pokračování svojí milované RPG série The Elder Scrolls. Při streamu k pětadvacátému výročí The Elder Scrolls o gestu Bethesdy informoval Todd Howard.

Fanoušci si přejí, aby osmdesátiletá hráčka Skyrimu byla NPC v dalším dílu

Fanoušci si přejí, aby osmdesátiletá hráčka Skyrimu byla NPC v dalším dílu

Už dříve jsme psali o tom, že Shirley Curry se stala miláčkem internetu a fanoušci založili petici, ve které Bethesdu žádali, aby postarší hráčku přidali do následujících Elder Scrolls jako NPC. Síla Redditu to tak opět dokázala a za její pomoci se opravdu podařilo sympatickou stařenku zvěčnit. V současné době jí je totiž 82 let a sama neví, jestli si bude schopna ještě následující díl série užít.

Shirley už si také mohla užít návštěvu sídla Bethesdy, setkání s Toddem Howardem a také skenování jejího obličeje, aby mohla být s co největší věrností přenesena do hry. My jí přejeme, aby jí i nadále vydrželo zdraví a nadšení a mohla tak sebe samou spatřit na obrazovce při hraní The Elder Scrolls VI.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A