The Furious Wild přinese do TW: Three Kingdoms divoké kmeny

Sotva vyšlo Troy a Creative Assembly oznamuje nové DLC The Furious Wild do Total War: Three Kingdoms. Vyjde již 3. září.

Total War: Three Kingdoms se dočkalo již několika DLC, no ale co si budeme říkat. Ať se jednalo o Eight Princes nebo Yellow Turban Rebellion, stále jsme hráli za výplody čínské říše. Nově oznámené DLC The Furious Wild je v tomto trochu jiné. Přináší Nan-many známé též jako lidi jihu, kteří v Číně napáchají pořádnou paseku.

Pod vedením Meng Chuo, krále Mu-lu, lady Ču-žung a krále Ša-mo-kche vtrhávají Nan-mani do Číny. Vedle bambusových zbrojí vás jistě upoutají také sloni a tygři. Nan-mani se liší od klasické čínské armády, k čemuž se váže také nový vývojový strom, nové speciální dovednosti a cíl - sjednotit všechny kmeny pod jednoho vůdce.

Významným doplňkem jsou také Gate Battles, hromada nových map s nan-manskými sídly a nová část mapy. Podíváme se do té tropičtější části jižní Číny.

The Furious Wild vyjde 3. září. Jedná se o DLC, takže k jeho zapnutí potřebujete základní hru Total War: Three Kingdoms.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce