The Last Guardian žije, říká Yoshida

Duchovní nástupce ICO a Shadow of the Colossus je stále ve vývoji, uklidňuje nás Sony. Snad se jej někdy dočkáme.
The Last Guardian žije, říká Yoshida

Spousta fanoušků a majitelů konzole Playstation 3 očekávalo na konferenci Sony alespoň nějakou tu informaci o tom, co se právě teď děje s nekonečně odkládanou hrou The Last Guardian. A ejhle, opět nic. To postavilo do pozoru i novináře, kteří hned po skončení zasypali šéfa SCE Yoshidu otázkami, v jaké fázi se hra vůbec nachází.

"Hra je stále ve vývoji a má se čile k světu. Pokud navštívíte Japan Studio, tak uvidíte spoustu vývojářů, kteří na tom usilovně pracují. Vyvíjení her není jednoduché a The Last Guardian se jeví jako extrémní případ, ale ve skutečnosti tomu tak není. Extrémní je totiž vize Famito Ueady (otec hry), která je zajímavá pro všechny. Pro mě, spotřebitele i média. To je to, co nás žene dál i přes opravdu velké technické problémy. Ceníme si, že lidé stále očekávají tuto hru. Je to opravdu pozitivní." odvětil Yoshida.

20090102203021.jpg.jpg 2496797-trico01.jpg lastguardian-541-003.jpg

The Last Guardian byl poprvé představen už na E3 v roce 2009 a ne jeden hráč si kvůli tomu koupil Playstation 3, jelikož hra vypadala úchvatně a Famito Ueada byl vždy zárukou kvality. Kdo by neznal umělecká díla jako Shadow of the Colossus či ICO.Jen si holt budeme muset počkat trochu déle.

Zdroj: CVG

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A