The Last of Us: Part 2 je podle všeho ve finální fázi vývoje

Jedna z nejočekávanějších her následujících let se pomalu ale jistě blíží.
The Last of Us: Part 2 je podle všeho ve finální fázi vývoje

Naughty Dog se zřejmě blíží konci vývoje druhé části The Last of Us. Ačkoliv Sony v poslední době stále nepřineslo žádné novinky o pokračování oblíbené značky, vývojáři ze studia Naughty Dog čím dál více naznačují, že se blíží konečná fáze vývoje. Už dříve jsme totiž psali o tom, že poslední záběr hry je hotový. A teď se objevuje další informace, která naznačuje, že se možná skvěle vypadajícího druhého dílu dočkáme ještě letos, nebo na začátku příštího roku.

Studio totiž vypsalo inzeráty na několik dočasných pracovních pozic, které mají pomoci ve finálním tažení za dokončením ambiciozního projektu. Ačkoliv sami vývojáři se nezmiňují o tom, jestli se vydání dočkáme letos nebo příští rok, je už teď jasné, že se hra dostala do závěrečné fáze svého vývoje a blíží se dokončení. Vzhledem k tomu, že Sony letos bude chybět na E3 můžeme ale jenom spekulovat o tom, kdy se konečně dočkáme oznámení data vydání. Na veletrhu to totiž rozhodně nebude a Sony momentálně nehovoří o žádná větší akci, kterou by pořádalo.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma