The Last of Us: Part 2 má čerstvé záběry a slibuje i českou lokalizaci

Pokračování thrilleru The Last of Us hezky česky.

Milovníci příběhových zážitků. kteří nemají v lásce cizí jazyky si mohou pořádně oddechnout. Česká oficiální stránka PlayStationu totiž potvrdila, že pokračování apokalyptického thrilleru The Last of Us se dočkáme i s českou lokalizací v podobě menu a titulků. Nemusíte se tak bát, že by vám něco ve hře uteklo vinou nedokonalé znalosti jazyka.

The Last of Us: Part 2 začíná konečně odhalovat detailní informace a v posledních dnech přispěchalo také s novým trailerem. Ve hře se zřejmě setkáme s oběma hlavními postavami z prvního dílu. Pokud jste ho ještě nehráli, určitě si počíhejte na říjnové hry zdarma pro majitele PS Plus. Hra tam totiž od začátku měsíce bude dostupná a nemusíte za ni tak vysázet ani korunu. Taková nabídka se prostě neodmítá. The Last of Us: Part 2 potom vychází 21. února 2020. Níže se můžete podívat také na nové herní záběry a ukázky toho, co nás v únoru čeká.

Záběry

Deníček vývojářů

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A