The Last of Us: Part 3 už má příběh, na vývoji se však zatím nepracuje

Základní linka příběhu třetího dílu thrilleru The Last of Us je prý již připravená.

Prezident vývojářského studia Naugthy Dog Neil Druckmann se v nové epizodě podcastu Script Apart rozpovídal o dalším pokračování The Last of Us. Třetí díl oblíbeného thrilleru již má prý připravenou základní příběhovou linku, za níž stojí právě Druckmann spolu s Halley Grossman, která s ním spolupracovala již na The Last of Us: Part II. 

Pokračování série by mělo přímo navazovat na děj druhého dílu a pracovat se stejnými postavami. "Máme za sebou už dvě hry, u kterých cítím, že říkají něco společného. Zároveň vyprávějí velmi osobní příběhy postav. Při první hře ještě není dán žádný vzorec toho, jak série vypadá. Teď už za sebou máme dvě a cítím, že při třetí se musíme držet podobné struktury a témat," prozradil Druckmann. 

Aby se vyhnul spekulacím, rovnou uvedl, že na vývoji třetího dílu The Last of Us se zatím nepracuje. Velmi si prý ale přeje, aby další hra jednoho dne spatřila světlo světa. Naughty Dog momentálně pracuje na neoznámeném projektu, který by podle spekulací mohl být předělávkou prvního dílu The Last of Us pro PS5. Hovoří se ovšem i o novém Uncharted, které mělo mít na starosti studio Sony Bend (Days Gone), ale potom bylo předáno zpět pod křídla Naughty Dog. 

Váš názor Další článek: PS Plus přinese v květnu Battlefield 5 i destruktivní závody Wreckfest

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Je dobré vypít 50 litrů mléka? Zeptali jsme se nového chatbota od OpenAI, který teď hýbe internetem

Je dobré vypít 50 litrů mléka? Zeptali jsme se nového chatbota od OpenAI, který teď hýbe internetem

** OpenAI vypustilo do světa další umělou inteligenci ** Tentokrát je to upovídaný robot ChatGPT ** Podle některých je to ukázka budoucnosti vyhledávačů

Jakub Čížek
OpenAIUmělá inteligence
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách