The Matrix Online - další propadák?

O spuštění očekávané online hry The Matrix Online v USA jsme vás informovali nedávno s nadějí, že sa hra objeví co možná nejdřívě i na našem kontinentě. Na svět se ale dostaly první recenze zahraničních magazínů, které rozhodně nevyznívají lichotivě. Většina z nich vývojářům vyčítá problémy s NPC postavami, nevyladěný systém soubojů, ale především stereotypnost misí. Dobře nezní ani zjištěná přítomnost hned několika kritických bugů.

  

Tvůrci ze studia Monolith to ale v žádném případě nevzdávají. Ba naopak - dokonce zveřejnili podrobný plán vylepšení a přídavků, které hodlají postupem času do svého dítka vměstnat. Tyto "balíčky" by měly vycházet alespoň jednou do měsíce a pokaždé nabídnout několik nových herních úkolů, rozšíření lokací a pokaždé i nějaké to překvapení. Držme palce, ať z The Matrix Online nakonec není jen zábava pro pár nadšenců.  

Zdroj: GameSpot, GameRankings

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole