The Outsider - next-gen thriller

Datum, kdy se na pultech obchodů konečně objeví očekávaná konzole Xbox 360, se nezadržitelně blíží. Důkazem je i oznámení další nové hry. Pod jménem The Outsider se skrývá projekt studia Frontier Developments, které stojí mimo jiné třeba za sérií Roller Coaster Tycoon.

Vývojáři se však od svých oblíbených tycoonů razantně odklonili. Podle prvních informací bude The Outsider thriller – můžeme tak očekávat důraz na příběh a především napjatou atmosféru. V rámci příběhu se přeneseme do Washingtonu DC. Jak už bývá dnes zvykem, bude i hlavní město USA ve své virtuální podobě od své skutečné předlohy k nerozeznání. O věrné zpracování velkoměsta se rozhodně bát nemusíme, neboť stejně jako ostatní next-gen tituly sází i The Outsider na audiovizuální prožitek.

Bohužel se zatím přesně neví, o co ve hře půjde. Z příběhu jsou známy pouze útržky: hráč se převtělí do agenta CIA, který byl obviněn z blíže nespecifikovaného prohřešku. Nutno dodat, že nespravedlivě – takže se musíte postarat o to, aby byl zproštěn obvinění. Nečekají vás však nudné soudní štace, nýbrž přestřelky či rychlá jízda v autech. Autoři navíc slibují možnost řešit situace několika způsoby, jíž by měla sekundovat neuvěřitelná rozloha herního světa. Uvidíme, co se z The Outsider nakonec vyklube. Bohužel zatím nevíme, kdy se tak stane.

Související informace (The Outsider)
Platforma:
Xbox 360, PS3
Typ hry: akční adventure
Výrobce: Frontier Developments

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A