The Sims 2 – natočte své video ze hry a vyhrajte 5 000 dolarů!

Společnost Electronic Arts ve spolupráci s University of Southern California`s School of Cinema-Television spustila velice zajímavý projekt s dlouhým a nic neříkajícím názvem - Sims 2 Student Life Movie Contest. Nenechte se však odradit - jde o soutěž, v níž může vyhrát každý, kdo natočí pokud možno co nejlepší film ze svého virtuálního života ve hře The Sims 2.

A jaké požadavky by mělo natočené video splňovat? Pravidla nejsou prakticky žádná; můžete si svůj film nastříhat, aby byl co nejakčnější, případně přidat nějakou známou hudební melodii, fantazii se meze nekladou. Snad jen dvě věci by měly filmy přihlášené do soutěže splňovat: délka by neměla přesáhnout tři minuty a neměla by se v něm objevit žádná obnažená těla, aby si videa mohli prohlížet i ti nejmenší počítačoví hráči.

  

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a zabrouzdejte na homepage hry, kde najdete detailnější informace. Zajímavá je především položka "ceny"; můžete vyhrát až 5 000 dolarů, a to už přece stojí za tu námahu spojenou s natáčením...

Zdroj: Homepage  

Váš názor Další článek: Soutěž o SWAT 4 pro všechny

Témata článku: , , , ,