The Sims 2 University

Jak bylo předpovídáno, tak se i stalo. Ještě jsme ani neprozkoumali všechny možnosti, které skýtá druhé pokračování nejprodávanější hry všech dob The Sims, a už se na nás valí jeden screenshot za druhým z připravovaného datadisku. Ten nám otevře brány na vysokoškolskou kolej, kde se budete ucházet jak o přízeň univerzitních profesorů, tak o sympatie mladých a okouzlujících slečen.

Fanoušci bestselleru The Sims 2 jistě vědí, o čem bude nadcházející datadisk, který připravuje firma Electronic Arts. A pokud jste náhodou nezachytili žádné zprávy na vlnách internetu, tak vězte, že v pořadí první oficiální přídavek do Sims 2 vás zavede do školy; konkrétně na pozemky vysokoškolského kampusu. Ať už jsou vaše vzpomínky na toto období života stále čerstvé, nebo vás "vysoká" teprve čeká, podle autorů bychom si to měli pěkně užít.

Vy všichni, co jste byli zklamaní z příliš krátkého života mladých Simáků, budete v datadisku zajisté uspokojeni. V Sims 2 University se vám s dosažením odpovídajícího věku otevře lákavá možnost; cesta, kterou se vydat můžete ale nemusíte. Stejně jako v reálném životě, i zde bude váš Sim, potažmo vy, stát před rozhodnutím, zda studovat vysokou školu či ne. Život na koleji bude mít dle autorů takřka stejné pravidla a zákonitosti, jako ve skutečnosti; nutné učení půjde ruku v ruce s obtížnými zkouškami a testy, kterými vás budou profesoři trápit. Naopak večery budou povětšinou patřit zábavě; večírkům, popřípadě i divokým radovánkám z děvčaty.

   

Náplň datadisku by se snadno mohla zdát povrchní, ale když si uvědomíme, že univerzitní diplom otevře vašemu Simákovi čtyři nová pracovní místa, není to vůbec zlé. Navíc, systém "aspirací" známý z originálu skýtá zábavu na desítky až stovky hodin. Jen si představte, až se vaše dívčí alter-ego jednou ráno probudí s přáním políbit svého profesora matematiky! To už opravdu trochu zamíchá s kartami, zvláště když její největší obavou je dostat od oné osoby kopačky.

Nejen učením je na univerzitě člověk živ, a tak vás čeká spousta zábavy; ať už je to účinkování ve školní kapele, oslňování dívek v posilovně, nebo méně legální tisknutí falešných bankovek v jakémsi "tajném spolku". Vaším hlavním cílem by v datadisku mělo být dosažení čestného titulu "Největší Sim na univerzitě", ke kterému byste se měli dopracovat v případě obzvláště pilného studování.

Kdy budeme mít možnost vyzkoušet si všechny strasti a radosti života na koleji je stále ve hvězdách (naším skromným tipem je konec léta). Zatím se můžete podívat na čerstvé screenshoty, zachycující každodenní ruch univerzitního kampusu. Komu se nelení, může si stáhnout i trailer.

   

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce