The Suffering bude na stříbrném plátně

Hororová akční střílečka The Suffering se dočká zfilmování. Práva si zajistila společnost MTV Films, zatímco na samotném filmu mají pracovat Stan Winston a Brian Gilbert ze Stan Winston Productions a Jason Lust a Rick Jacobs ze Circle of Confusion. Lidé z MTV Films, konkrétně výkonný viceprezident David Gale zdůvodňují krok jasně: "Tento projekt sledujeme už dlouho a jedná se o pro nás opravdu skvělý materiál. Hra působí velmi filmovým dojmem, je "filmovější" než řada jiných videoher. Navíc nepostrádá výborný smysl pro styl a výrazné postavy."

   
Obrázky z PC verze The Suffering

Zatím bohužel nejsou známy žádné bližší informace, především stran režie a hereckého obsazení. Co je však jisté, na filmu se budou podílet všechny tři výše zmíněné společnosti. Po snad říjnovém Doom: The Movie a zakoupení práv na God of War od Sony a Halo od Microsoftu společností Universal to vypadá na další film podle silné herní předlohy. Po nesmělých prvních vlaštovkách se tedy při troše štěstí hráči mají v kině na co těšit.

Zdroj: Edge Online

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A