The Walking Dead od Overkillu jde na poloviční cenu

Overkill si tohle za rámeček asi nedá. Hru se snaží zachránit starters edicí, která stojí polovunu klasické ceny.
The Walking Dead od Overkillu jde na poloviční cenu

Kooperační zombie střílečka, kterou hráči a kritici přijali velmi vlažně, začíná mít pro své stvořitele destruktivní následky. V zoufalé snaze nalákat hráče a oživit tak komunitu, bez které je prakticky nemožné udržet při životě kooperační hru, se studio rozhodlo pro vytvoření starters edice, která obsahuje kompletní první sezónu. 

The Walking Dead od Overkillu vyšel na PC, podívejte se na trailer

The Walking Dead od Overkillu vyšel na PC, podívejte se na trailer

"Jednou z nejvíce diskutovaných věcí od samotného vydání byla cena. Po přečtení reakcí komunity jsme se zamysleli nad co nejlepším řešením a výsledkem je, že představujeme starters edici Overkill´s The Walking Dead," stojí v oznámení levné edice hry.

Pokud máte kamaráda, který už zaplatil plnou cenu a má tak přistup i k Season 2, můžete mít ještě větší radost, protože tito hráči vás mohou jako vlastníky starter edice pozvat k plnění misí ze Season 2. Navíc v této levnější verzi hry nenajdete žádné limitace, které by vás musely trápit pocitem znevýhodnění. 

Overkill

Overkill's The Walking Dead bude venku včas pouze na PC

Na neúspěch hry ale nereaguje pouze studio samotné. Velký třesk se seběhl také ve vydavatelství, které hru publikovalo. Vydavatel Starbreeze totiž jenom stěží utíká před bankrotem a snaží se získat alespoň čas k zaplacení svých dluhů. Ředitel společnosti už odstoupil ze své pozice a práci si hledá úplně jinde. Připomeňme, že Starbreeze vydávalo třeba také poměrně oblíbenou akci Payday a případný krach vydavatelství by mohl být nepříjemností pro potenciální pokračování. K dispozici je zatím pouze PC verze hry, konzole si na ni ještě počkají do začátku roku 2019 a nezbývá než doufat, že tou dobou už bude o něco vyladěnější. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A