The Walking Dead od Overkillu jde na poloviční cenu

Overkill si tohle za rámeček asi nedá. Hru se snaží zachránit starters edicí, která stojí polovunu klasické ceny.
The Walking Dead od Overkillu jde na poloviční cenu

Kooperační zombie střílečka, kterou hráči a kritici přijali velmi vlažně, začíná mít pro své stvořitele destruktivní následky. V zoufalé snaze nalákat hráče a oživit tak komunitu, bez které je prakticky nemožné udržet při životě kooperační hru, se studio rozhodlo pro vytvoření starters edice, která obsahuje kompletní první sezónu. 

The Walking Dead od Overkillu vyšel na PC, podívejte se na trailer

The Walking Dead od Overkillu vyšel na PC, podívejte se na trailer

"Jednou z nejvíce diskutovaných věcí od samotného vydání byla cena. Po přečtení reakcí komunity jsme se zamysleli nad co nejlepším řešením a výsledkem je, že představujeme starters edici Overkill´s The Walking Dead," stojí v oznámení levné edice hry.

Pokud máte kamaráda, který už zaplatil plnou cenu a má tak přistup i k Season 2, můžete mít ještě větší radost, protože tito hráči vás mohou jako vlastníky starter edice pozvat k plnění misí ze Season 2. Navíc v této levnější verzi hry nenajdete žádné limitace, které by vás musely trápit pocitem znevýhodnění. 

Overkill

Overkill's The Walking Dead bude venku včas pouze na PC

Na neúspěch hry ale nereaguje pouze studio samotné. Velký třesk se seběhl také ve vydavatelství, které hru publikovalo. Vydavatel Starbreeze totiž jenom stěží utíká před bankrotem a snaží se získat alespoň čas k zaplacení svých dluhů. Ředitel společnosti už odstoupil ze své pozice a práci si hledá úplně jinde. Připomeňme, že Starbreeze vydávalo třeba také poměrně oblíbenou akci Payday a případný krach vydavatelství by mohl být nepříjemností pro potenciální pokračování. K dispozici je zatím pouze PC verze hry, konzole si na ni ještě počkají do začátku roku 2019 a nezbývá než doufat, že tou dobou už bude o něco vyladěnější. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce