The Walking Dead od Overkillu vyšel na PC, podívejte se na trailer

Na kooperační střílečku, ve které kosíte nekončící hordy zombíků se těšilo obrovské množství fanoušků. První reakce hráčů naznačují, že se nejedná o nic převratného, ale pokud máte tento typ her, zklamaní byste být neměli.
The Walking Dead od Overkillu vyšel na PC, podívejte se na trailer

Zpracování The Walking Dead od tvůrců Payday se po oznámení hned stalo velmi očekávaným přispěvkem do už tak rozsáhlého portfolia her z post-apokalyptického zombie světa. Datum vydání se postupně z roku 2016 posouvalo až do roku 2018 (v případě konzolí až na rok 2019) a na hře to zřejmě zanechalo pár stop.

Overkill´s The Walking Dead nabídne kooperační akci pro čtyři hráče, kteří budou spolupracovat, aby se zachránili před nenasytnými vlnami nemrtvých. Zatím jsou přislíbené dvě série po deseti epizodách, které si můžete zakoupit za klasickou cenu AAA her, tedy 50€ (asi 1300 Kč). 

Podívejte se na kompletní misi z týmovky Overkill

Podívejte se na kompletní misi z týmovky Overkill's The Walking Dead

Podle prvních hodnocení lze soudit, že nejde o žádný skvost, ale také rozhodně nemusíte zoufat, protože propadák se také nekoná. Většina uživatelů uvádí spíše pozitivní nebo neutrální reakce na hru. Na Steamu se prozatím drží na 60%, u Metacriticu jsou uživatelé o něco přívětivější a hře dávali v době tvorby článku solidních 74%. Jedním z často zmiňovaných negativ je právě cenovka, která podle hráčů neodpovídá tomu, co hra nabízí. Dáte The Walking Dead šanci?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |