THQ má na krku další žalobu

Společnost THQ je, mimo jiné, známá i svojí každoroční wrestlingovou sérií World Wrestling Entertainment. Tu však často pronásledují žaloby, poslední díl je nyní nařčen z porušení autorských práv použitím hudby bez souhlasu autora.

Problémy s autorskými právy a právy na ochranu osobnosti se sérii World Wrestling Entertainment nevyhýbají. V současné době je žalována jak samotnou organizací WWE, tak i některými ze zápasníků. Nyní se navíc přidala i žaloba z rukou muzikanta jménem Michael Tumbarello, který tvrdí, že v posledním ročníku hry byla použita jedna jeho skladba bez souhlasu.Údajně na to upozorňoval THQ již dříve, ale nyní hodlá vysoudit odškodné dvanáct milionů dolarů. Společnost THQ bohužel ještě nestihla reagovat, uvidíme, jak se k celé situaci postaví.

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce