THQ získává reklamy do her

Distribuční společnost THQ podepsala smlouvu s Double Fussion. Díky tomu se má Double Fussion postarat o zajištění reklamy pro nejbližší trojici titulů z dílen THQ.

Double Fussion má nabídnout trojici zatím neznámých her pro next-gen konzole jako reklamní plochu. Zadavatelé reklamy si údajně mohou být jisti, že se jim dostane nových a originálních her, žádných pokračování sérií. Přitom mají všechny tři tituly vyjít už letošní podzim, takže je nejvyšší čas reklamu do nich zařizovat. Tato metoda se totiž stává čím dál tím populárnější při tvorbě her. Je tak možno investovat do hry více, díky čemuž může být kvalitnější a finančně úspěšnější. Je jen otázkou, v jakých hrách se pokusí THQ takto získané peníze použít.

Petr Kolář komentuje: S tímto moderním přístupem k reklamě ve hrách je docela možné, že se zcela změní význam pojmu reklamní hra, jak jej známe dnes. Levné a nekvalitní hříčky mohou být v budoucnu nahrazeny slavnými sériemi velkých tvůrců, kteří si vydělají dostatek peněz reklamou a vlastní cena hry na trhu bude výrazně nižší. Uvidíme, zda se toto přání vyplní.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A