Thunderbirds – z jedné bedny do druhé

Thunderbirds, to je název fantastického dobrodružného seriálu, jehož první díl se vysílal již v roce 1965. Celý ho vytvořil jistý pan Gerry Anderson a jeho dílo se od doby svého prvního uvedení stalo celosvětovým hitem. Podle nesmělých odhadů přilákalo již na sto milionů diváků po celém světě. Takže proč na toto téma nevytvořit i počítačovou hru?
Thunderbirds – z jedné bedny do druhé
Samozřejmě, proč ne? Vždyť když už existují hračky, nádobí, kapesníky, kartáčky na zuby, a kdoví co ještě, na téma Thunderbrids (celkově je to více než sto různorodých produktových řad, jak říkají oficiální stránky hry), tak jak by mohla chybět gameska? Tohoto úkol se zhostila britská společnost SCi, známá především svými krví a benzínem nadupanými Carmageddony.

ThunderbirdsThunderbirds

Seriál (a tudíž i hra) se odehrává ve hluboké budoucnosti lidstva, v roce 2065, na tajné ostrovní základně, odkud rodina Tracyů řídí společnost Mezinárodní záchrana. Jejich nekonečný úděl spočívá v pomáhání lidstvu jakýmkoliv způsobem, který je zrovna potřeba. Společně se svou londýnskou agentkou Lady Penelope a mladistvím géniem jménem Brains, a samozřejmě s další početnou řádkou postav, stále bojují proti silám zla, včetně toho nejhoršího, co může na světě být, totiž proti Kukle (což je v originále The Hood, a jiný než tenhle překlad mne vskutku nenapadl).

ThunderbirdsThunderbirds

ThunderbirdsThunderbirds

Hra se bude skládat z celkem více než třiceti misí odehrávajících se celkově v devíti různých prostředích (jako např. polární čepičky, pouště či dokonce samotný vesmír). Při svých misích budete moci využívat až pět "tandrbirďáckých" vozidel (v celé hře jich ovšem bude celých 20).

Hra bude k dispozici jak na PC tak i na Playstation 2 a měla by vyjít ve třetím čtvrtletí 2001.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |