Timeshift - deset minut akce

Když jsme se dříve zmiňovali o možnosti hrát si s časem v připravované střílečce Timeshift, neměli jsme před sebou video, které jasně ukazuje, jak že daná možnost funguje.

Po shlédnuté téměř desetiminutového šotu je však jasné, že hlavní hrdina umí čas nejen zastavit, ale i vracet, a to v podstatě libovolně. Z videa je sice jasné, že při jeho pořizování bylo použito vývojových cheatů, pokud je však reprezentativní ukázkou výsledné hry, pak bude možno čachrovat s tokem času pomalu na každém rohu.

  

Zajímavé jsou ukázky jednotlivých zbraní a jejich možností. Třeba kombinace UZI a plamenometu je neobvyklá, ale zřejmě se dočkáme více podobných zbraní. Díky zpomalení času je vidět rag-doll efekt, takže máte možnost pozorovat jednotlivé náboje bořící se do nepřátel a jejich efekt na lidská těla. Jak ale bude hra vypadat doopravdy si musíme počkat do 18. října.

Download (video, 55 MB) - Doupě

Komentář: Z ukázky to zatím vypadá, že hra bude nejvíce podobná Serious Samovi, v němž se jedná o čistou akci bez přemýšlení. Uvidíme, zda se hra zvrhne v bezduché zabíjení s pomocí super sil (nic proti tomu, člověk se musí nějak odreagovat), nebo se pokusí působit vážně, což by mohla být její zkáza.

  


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A