Tiny Tina’s Wonderlands ve startovním traileru láká na solidní akční blbůstku

Univerzum Borderlands zkrátka nikdy nezklame.

Už vám chybí infantilní humor Borderlands? Pak vás jistě potěší, že Gearbox vydává další titul z tohoto skvělého univerza a doprovází jej také startovním trailerem. V něm vám Tiny Tina ukáže, co všechno si ve své D&D hře pro vás připravila a rozhodně toho nebude málo.

Nejnovější looter-shooter bude plný nejen známých herních prvků z velké série, ale také nevšedních mechanismů a unikátně vyprávěného příběhu. 

Váš názor Další článek: Přichází nové dobrodružství od tvůrců Bridge Constructor. Je tu LEGO Bricktales

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru