Tipujte o fotbalový míč z mistrovství světa

Herní portál Onlinegames nás informoval o zahájení několika soutěží spojených s letošním mistrovstvím světa ve fotbale. Mezi hlavní ceny patří oficiální míč mistrovství s podpisy účastnících se hráčů.

Tipovací soutěže, pořádané společně s firmou Expekt.com, vám dovolí dostat se do hry o mnohé hodnotné ceny ve veřejné lize. Přitom navíc organizuje přímo portál Onlinegames vlastní soukromou ligu s cenami, která nemá na výsledky veřejné ligy žádný vliv. Mezi cenami jsou mimo jiné i poukázky na sportovní vybavení značky Reebok v hodnotě pěti tisíc, nebo v pozdějších soutěžích i onen výše zmiňovaný oficiální míč mistrovství světa s podpisy hráčů, kteří budou na mistrovství hrát. Bližší informace o soutěžích naleznete na stránkách Onlinegames.

Zdroj: Onlinegames

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce