Titanoví andělé vs. Charlieho andělé

Titanium Angels, nová gameska od MOBIUS Entertainment, ve které byste si opět měli dokázat, jak rychlé máte reflexy a jak dobrý prstoklad. TA bude "strhující" 3D akční adventura, ve které se vžijete do role Carmen Blakeové, futuristického Jamese Bonda v ženském podání, lovkyně odměn, a jejího věrného pavoučího vozidla Titan. Tedy popravdě, mnohem příjemnější bude ta role Carmen, ale...
Titanoví andělé vs. Charlieho andělé
… ani ona nestačí na všechno, takže Titan jí bude vždy nápomocný. Její práce bývá totiž právě to, co je pro normální "příslušníky" příliš nebezpečné či co je jakkoliv jinak citlivé. Celá hra se odehrává v alternativním světě Kai'Tinů, rasy, která se snaží vyvraždit lidstvo a ovládnout Zemi. Jenže to by tu nemohli být další dvě cizácké rasy, které spolu se třetím bojují mezi sebou o holé přežití. Je to komplikované, ale je to tak. A vy, hráč, se nacházíte právě uprostřed všeho dění. Vy jste onen psychopat, který nechápe slova jako "nebezpečí" či "strach". Vrháte se střemhlav vstříc čemukoliv, do čeho vás "ti nahoře" vhodí.

Titanium AngelsTitanium Angels

Titanium AngelsTitanium Angels

Vaše mise začíná vniknutím do tajného komunikačního systému DredWeb během procházení svého "úkolníčku" (kde koho kdy zabít, koho zmrzačit, atd.). Tentokrát je vaším cílem osoba jménem Elegia Furie - vojenský diktátor kdesi v neznámu. Je to práce přesně pro vás - ohromná odměna, ohromné nebezpečí, ohromná zábava. Úkol potvrdíte. Připravíte sebe i svůj arzenál zbraní. Těšíte se, že to bude jednoduchá a rychlá práce. Jenže co začíná jako nevinná sprška, může skončit tornádem, jak každý ví. A přesně to se stane i v tomto případě. Zdánlivě jednoduchá mise se zvrhne v holý boj o život. A možná i o záchranu světa. Kdo ví?

Titanium AngelsTitanium Angels

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A