Tituly na E3 od CENEGY

Silný evropský vydavatel CENEGA Publishing, nemalou měrou působící i na našem trhu, zveřejnil svůj lineup her, které bude prezentovat na nadcházející výstavě E3. V Los Angeles tak nalezneme jejich stánek, kde budou probíhat ukázky očekávaných titulů UFO Aftershock, El Matador či  Roots.

UFO Aftershock je pokračování povedené a oceňované tahovky UFO Aftermath, kterou má na svědomí české vývojářské studio Altar. Aftershock i nyní zůstane věrný svým předchůdcům a opět bude kombinovat taktické boje malých jednotek s globálním managementem vašich základen. Příběh plynule naváže na konec prvního dílu, přičemž na vás bude vypátrat, co se vlastně na Zemi stalo. Nebudete to mít však lehké, protože kdesi v naší sluneční soustavě se chystají k útoku nové mimozemské síly.

  

Druhou hrou, která se bude náramně hodit do horkého počasí v Los Angeles, je očekávaná akce El Matador. Také přezdívaná jako "Český Far Cry", vyvíjená týmem Plastic Reality Technologies, vás zavede do nehostinných krajin Jižní Ameriky. Jako nový agent protidrogového oddělení (DEA) se vydáte bojovat s nebezpečnými mafiánskými kartely, a tak pomstít vraždu svého bratra. Příběh bude podle tvůrců značně komplikovaný a plný zkorumpovaných postav a zrádců ve vlastních řadách. Jsme tedy na tuto Third-person akci velmi zvědaví.

  

Posledním jmenovaným titulem bude akční RPG Roots, o kterém si u nás můžete přečíst více třeba zde. Polské RPG vcelku klasického střihu vás zavede do světa Lorath, kde se utkáte v obligátním souboji dobra se zlem, abyste nastolili v zemi opět klid a mír. Jak se autorům z Tanhauser Gate podaří hráče zaujmout se dozvíme již brzy.

  

Zdroj: CENEGA, Worthplaying, Gamershell

Váš názor Další článek: Které firmy už programují pro Xbox 2?

Témata článku: , , ,